przejdź do Sochaczew.pl
143938 odwiedzin

wydarzenia

              I miejsce     Filip Twardowski kl. IIIe                                   Amelia Jarota kl. IIIb               II miejsce   Adam Rychliński kl. IIIe                                   Amelia Mazur kl. III...
22.05.2017
start: 08:00

III miejsce  Zuzanna Mikołajczyk kl. VId
25.05.2017
start: 09:00

Kl. I- III                I miejsce Weronika Adamkiewicz kl. IIId                II miejsce Marta Fabisiak kl. IId                III miejsce Maja Jakubiak kl. IIc     wyróżnienia   Agata Kozłowska kl. IIId           ...
23.05.2017
start: 08:00

II miejsce zespołu SP3
18.05.2017
start: 08:00

                    I miejsce zespołu w składzie:                         Adrianna Tondera kl. VIe                          Andżelika Ciba kl. VId                         Damian Zasada kl. VId                       ...
17.05.2017
start: 09:00

               I miejsce – złoty medal –       Filip Twardowski 3e                                                                  Aleksandra Jażdżyk 3a                II miejsce – srebrny medal -   Amelia Jarota 3b ...
15.05.2017
start: 15:00

     kategoria Żaczek- kl. II              wynik bardzo dobry   Mateusz Wrzesiński kl. IIb              wyróżnienia    Lena Kopowicz kl. IIa                                       Artur Pajkowski kl. IIb               ...
11.05.2017
start: 08:00

 II miejsce zespołu w składzie: Julia Skomiał Vc, Miachalina Gosik Vc, Andżelika Ciba VId, Zuzanna Mikołajczyk VId, Katarzyna Jaworska VId, Mikołaj Bednarczyk Vc, Adam ZaczkowskiVIa, Maksymilian Awtuch VIa, Damian Rog...
10.05.2017
start: 09:00

      II miejsce zespołu w składzie:                       Kacper Brażuk kl. IIIa                       Łukasz Kruczyk kl. IIIb                       Wiktor Kącki kl. IIId                       Alicja Błaszczyk kl. II...
10.05.2017
start: 09:00

       kat. kl. II                       I miejsce  Dominik Wrzesiński kl. IIb                       II miejsce Karolina Mrozińska kl. IIb          kat. kl. II                      III miejsce Sebastian Kuciapski kl....
09.05.2017
start: 10:00

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość