przejdź do Sochaczew.pl
143938 odwiedzin

wydarzenia

   indywidualnie  w kat. chłopcy klas IV- VI            II miejsce    Maksymilan Awtuch             III miejsce   Adam Zaczkowski         I miejsce sztafety kl. IV- VI w kładzie:                                  Mak...
05.04.2017
start: 08:00

  uczniowie z kl I- III, którzy będą reprezentować szkołę na szczeblu       miejsko- gminnym                   Lena Kopowicz kl. IIa                   Weronika Żegnałek kl. IIc                   Iga Kacprzak kl. IIId ...
29.04.2017
start: 09:00

          kl. I –    I miejsce              kl. II –   I miejsce              kl. III – I miejsce                          Puchar dla SP3
21.03.2017
start: 10:00

II miejsce  Michalina Gosik kl. Vc            wyróżnienie  Jakub Kowalczyk kl. VIe
14.03.2017
start: 08:00

II miejsce zespołu SP3 w składzie:            wyróżnienie Oliwia Gozdek kl. Vc           Michalina Gosik, Julia Skomiał, Zuzanna Kweclich,           Mikołaj Bednarczyk, Oliwia Gozdek
09.03.2017
start: 09:00

II miejsce drużyny SP3 w składzie: Patryk Rygacki, Damian Pisarek, Jakub Jeznach, Maksymilian Awtuch, Damian Rogowski, Oliwier Szczerbik, Gracjan Szczerbik, Jakub Fabisiak, Piotr Paciorkowski, Mateusz Jaworski, Jakub...
10.03.2017
start: 08:00

               II miejsce drużyny SP3 w składzie:    Liwia Szymańska,  Katarzyna Jaworska, Andżelika Ciba,  Zuzanna Mikołajczyk, Wiktoria Tymorek,  Aleksandra Milczarek, Karolina Sanecka, Małgorzata Bielanowska, Juli...
10.03.2017
start: 12:00

 Szkolny konkurs języka angielskiego         kl. IV                 I miejsce   Karol Orliński kl. IVc                                   Kacper Hepner kl. IVc                II miejsce  Miłosz Pruski kl. IVa          ...
07.04.2017
start: 10:00

kl. I- III             III miejsce     Patryk Chlebowski kl. IIIc             wyróżnienie  Julia Krzyżaniak kl. IIIc  kl. IV- VI             I miejsce Zuzanna Mikołajczyk kl. VId             III miejsce Bartek Ciura...
25.02.2017
start: 10:00

III miejsce   Błażej Gąsiorowski kl. IIa                 wyróżnienia   Aleksandra Gorzelak kl. IIc                                         Robert Jeleń kl. Vd                                        Anna Marciniak kl. Vd
28.02.2017
start: 09:00

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość