przejdź do Sochaczew.pl
143938 odwiedzin

wydarzenia

               I miejsce Karolina Jędrzejewska kl. VIa                      II miejsce Zuzanna Mikołajczyk  kl. VId 
11.01.2017
start: 08:00

                                  III miejsce   Wiktor Kącki  
16.12.2016
start: 10:00

nagrodzeni   Karol Orliński  kl. IVc                                            Adam Górski    kl. VIc                                            Justyna Graff   kl. IVc                    wyróżnieni    Amelia Wardzi...
12.12.2016
start: 10:00

I miejsce     Aleksandra Pietryka kl. VIe                            III miejsce   Katarzyna Bury kl. VIa                            III miejsce   Zuzanna Niedzielska kl. IVa                            III miejsce   A...
10.12.2016
start: 11:00

Srebrny Cyceron w kat. proza   Amelia Wszoła kl. VIa
08.01.2017
start: 08:00

          kategoria kl. III                             II miejsce  Klara Kisiel kl. IIIa             kategoria kl. IV                             III miejsce Wiktoria Łunkiewicz kl. IVd
24.11.2016
start: 13:00

kat. prace literackie                  Karolina Jędrzejewska kl. VIa                       Michalina Gosik kl. Vc                       Maja Cieślak kl. VIa                       Wiktoria Sobolik kl. VIa        kat. ...
18.12.2016
start: 11:00

nagrodzeni: Iga Kacprzak kl. IIId                              Przemysław Tylkowski kl. IIIc                              Maja Martinek kl. IIIa           uczniowie będą reprezentować szkołę w Powiatowych Dniach Retor...
17.11.2016
start: 08:00

         kl. I- III             III miejsce    Kinga Królik kl. IIIc                                      wyróżnienie   Amelia Jarota kl. IIIb          kl. IV- VI           II miejsce      Katarzyna Jaworska kl. VId  ...
17.11.2016
start: 10:00

do II etapu zakwalifikowały się:                             Aleksandra Kras – Bolimowska kl. VIa                                Anna Czubla kl. VIa
10.11.2016
start: 09:00

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość