BEZPIECZNY INTERNET

Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. Z tej to okazji 06.03.2017r w klasach IV-VI odbył się apel podsumowujący obchody, połączony ze spotkaniem z przedstawicielami policji.  Wcześniej,  na zajęciach z wychowawcami i nauczycielami informatyki, uczniom przypomniano zasady korzystania z Internetu. Wykonano również prace plastyczne, które umieszczono na gazetkach w pracowniach, w celu pamiętania o warunkach serfowania w sieci.

W czasie apelu klas 4-6 uczniowie oglądali scenki dotyczące nadmiernego korzystania z Internetu, które przestrzegają przed niebezpieczeństwami, jakie można spotkać w sieci. Społeczność uczniowska z zaciekawieniem wsłuchiwała się w słowa o zasadach bezpiecznego serwowanie w sieci, które  kierowali do nich funkcjonariusze.  Dla uczniów była to wyjątkowa godzina wychowawcza, z której każdy  powinien wyciągnąć wnioski dla siebie.

07-03-2017

kategorie wiadomości

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie