„ List do …”

Nasi uczniowie po raz drugi wzięli udział w powiatowym konkursie literackim pod hasłem: „ List do…”, którego organizatorem była  Szkoła Podstawowa nr 2.
Uczestnicy byli autorami listów do nauczycieli, w których wyrażali opinie dotyczące współczesnej szkoły, jej zalet i problemów oraz roli nauczyciela w procesie edukacyjnym i wychowawczym.,. Temat okazał się ciekawy, stąd duże zainteresowanie wśród uczniów.
Miło nam, że jury konkursu doceniło talent literacki oraz ciekawe podejście do tematu w pracach naszych uczniów.
I tak , zdobywczynią II miejsce została Michalina Gosik z kl. Vc- List do dyrektora szkoły, natomiast uczeń z kl. VIe- Jakub Kowalczyk otrzymał wyróżnienie za List do nauczyciela przyrody.
Gratulujemy uczniom oraz nauczycielce j. polskiego p. A. Chmielewskiej- Wardziak.