przejdź do Sochaczew.pl
152295 odwiedzin
Dzień otwarty

   Po raz kolejny, jak zawsze w marcu,  nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla przyszłych uczniów. Rodzice oraz  wrześniowi zerówkowicze i pierwszoklasiści mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa.
   Po przekroczeniu progu szkoły „ maluchy” i ich rodzice zostali przywitani przez drużynę zuchową, otrzymywali foldery oraz gazetkę szkolną „ Trójwieści”. Wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie miało miejsce powitanie przez wicedyrektor
M. Dobrzyńską oraz została zaprezentowana część artystyczna. Następnie rodzice zostali zaproszeni na prezentację multimedialną obrazującą bazę materialną i lokalową szkoły, organizację pracy , działalność pozaszkolną, osiągnięcia i działania na rzecz uczniów uzdolnionych i mających indywidualne potrzeby edukacyjne itd. Był to także czas na pytania oraz wymianę opinii i własnych spostrzeżeń. W tym czasie dzieci mile spędzały czas pod opieką nauczycieli w sali zabaw i pracowni komputerowej. Kolejnym elementem „podróży” po szkole było uczestniczenie w zajęciach w kącikach : „ Małego majsterkowicza”, „ Małego plastyka”, „ Małego Muzyka”, „ Małego badacza”. Przygotowane formy zajęć okazały się bardzo ciekawe, dzieci czuły się świetnie i niechętnie opuszczały szkołę. 
Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie do naszej placówki.

A A A
20.03.2017
godz.09:46
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość