II Powiatowy Sztafetowy Bieg Uliczno – Terenowy

Majowe dni to dni ciepłe i zielone. I takiego dnia doczekaliśmy się w tym roku dopiero 10 maja. To w tym czasie został zorganizowany przez Staroswto Powiatowe w Sochaczewie II Powiatowy Sztafetowy Bieg Uliczno – Terenowy, w którym uczniowie „Trójki” wzięli udział dla upamietnienia dnia uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Rywalizacja pomiędzy sztafetami była pełna emocji i niespodziewanych zmian. Dla naszych zawodników to współzawodnictwo zakończyło się dużym sukcesem. Zajeliśmy II miejsce w konkurencji szkół podstawowych. Dekoracji dokonał Pan wicestarosta Tadeusz Głuchowski oraz Urszula Opasiak, dyrektor Powiatowego Zespołu Edukacji . A oto lista uczniów biorących udział: Julia Skomiał V c, Michalina Gosik V c, Andzelika Ciba VI d, Zuzanna  Mikołajczyk VI d, Katarzyna Jaworska VI d, Mikołaj Bednarczyk V c, Adam Zaczkowski VI a, Maksymilian Awtuch VI a, Damian Rogowski VI a, Patryk Staniak V d, Robert Jeleń V d, Kamil Malara IV b, Dawid Jasiński  V a, Dominika Czubak IV c.

Opiekun: Arkadiusz Karaś

12-05-2017

kategorie wiadomości

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie