przejdź do Sochaczew.pl
154965 odwiedzin
XXI Konkurs Młodych Dziennikarzy rozstrzygnięty!

Jak co roku redakcja szkolnej gazetki „Trójwieści” została zaproszona na rozdanie nagród za całoroczną pracę dziennikarską. Na uroczystość zostało zaproszonych 11 redakcji szkolnych gazetek.  W tym roku spotkanie poprowadził redaktor naczelny dwutygodnika „Ziemia Sochaczewska” Robert Małolepszy. Gościem specjalnym był Marcin Malinowski. Choć z wykształcenia jest prawnikiem, to zawodowo na stałe związany z mediami. Był on redaktorem sochaczewskiego radia, później przez kilkanaście lat związany z Dziennikiem Gazetą Prawną, autor wielu programów emitowanych w Polsacie i TV4.

Z młodymi dziennikarzami pan Marcin podzielił się swoim życiowym i zawodowym doświadczeniem, udzielił rad jak zostać dobrym dziennikarzem i jak wzbogacać swój warsztat zawodowy. Opiekunowie gazetek zastanawiali się nad przyszłością prasy papierowej, czy media elektroniczne wyprą druk.

Na zakończenie zostały przyznane nagrody. Uczennice naszej szkoły: Maja Cieślak oraz Ania Czubla zostały uhonorowane statuetkami „Kolorowy Ołówek”  za wywiad który przeprowadziły z biskupem łowickim ks. Andrzejem F. Dziubą. Serdecznie gratulujemy 

A A A
05.06.2017
godz.09:04
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość