przejdź do Sochaczew.pl
139563 odwiedzin
XXV EUROPEJSKIE BIEGI MŁODYCH OLIMPIJCZYKÓW

03.06. 2017r na terenie III Warszawskiej Brygady Rakietowej  w Bielicach odbyły się jubileuszowe  XXV EUROPEJSKIE BIEGI MŁODYCH OLIMPIJCZYKÓW . Podczas ceremonii otwarcia odbył  się przemarsz poszczególnych szkół . Nasza szkoła prezentowała się w oryginalnych,  regionalnych strojach ludowych ( łowicki, krakowski, nadbużański-podlaski) co  bardzo podobało się wszystkim gościom, sponsorom i otrzymaliśmy z rąk   organizatorów  Puchar Burmistrza Miasta dla  najlepiej  prezentującej się szkoły.   Prezentacje dokonali uczniowie klasy 5D i 6D.Trud zdobywania strojów i przygotowywania dzieci nie poszedł na marne.
Wszyscy byliśmy dumni ,że możemy prezentować Polskę.
Po uroczystym otwarciu , biegi młodych olimpijczyków rozpoczęli :
klasy I szkół podstawowych dziewcząt  na dystans 500m 
a oto nasi reprezentanci   :          
Julia Małecka           m-ce 39
Karina Luch             m-ce 49
Zuzanna Dolot          m-ce 51

klasy I szkół podstawowych chłopców na dystans 500m
Mateusz Mergner       m-ce 37
Bruno Nowicki            m-ce 49
Jakub Kamiński          m-ce 51

klasy II szkół podstawowych dziewcząt  na dystans 500m
Natalia Hoyer               m-ce 11
Maja Szczypińska        m-ce 24
Izabella Dobrzyńska     m-ce 25

klasy II szkół podstawowych chłopców na dystans 500m
Dawid Jażdżyk             m-ce 12
Piotr Magdaliński          m-ce 23
Krzysztof Gawroński     m-ce 24

klasy III szkół podstawowych dziewcząt  na dystans 700m
Julia Krzyżaniak             m-ce 26
Maja Kalinowska            m-ce 31
Klara Kisiel                  m-ce 56

klasy III szkół podstawowych chłopców na dystans 700m
Kamil Jażdżyk                  m-ce 1
Oskar Edward                  m-ce 4
Sebastian Kuciapski         m-ce 13

W kategorii klas IV-VI 700m klas IV szkół podstawowych dziewcząt

Michalina Gosik               m-ce 6
Dominika Czubak             m-ce 10
Agnieszka Kołodziejczak   m-ce 30  

700m klas IV szkół podstawowych chłopców

Mikołaj Bednarczyk            m-ce 1
Adam Górski                    m-ce 13
Jakub Rokicki                   m-ce 26

700m klas V szkół podstawowych dziewcząt
Julia Skomiał                        m-ce 14
Kinga Bąbel                          m-ce 49

700m klas VI szkół podstawowych dziewcząt.
Wiktoria Frank                      m-ce 6
Andżelika Ciba                      m-ce 42
Katarzyna Jaworska               m-ce 52

1000m klas V szkół podstawowych chłopców
Patryk Staniak                             m-ce 14
Patryk Kałęcki                              m-ce 34

1000m klas VI szkół podstawowych chłopców

Maksymilian Awtuch                       m-ce 6
Adam Zaczkowski                          m-ce 35
Piotr Paciorkowski                          m-ce 40

Wśród   53  szkół  nasza szkoła  zajęła  III miejsce, otrzymując z rąk organizatorów Puchar  Marszałka Województwa  Mazowieckiego.
Wśród naszej grupy  znaleźli się zawodnicy ,którzy osiągnęli sukces indywidualny  ,za co otrzymali wartościowe nagrody rzeczowe i medale.

Wśród chłopców                                                           Wśród dziewcząt     

Kamil Jażdżyk                                                             Michalina Gosik

Oskar Edward                                                              Wiktoria Frank    

Mikołaj Bednarczyk    

Maksymilian Awtuch    

Opiekę nad uczniami podczas zawodów sprawowali:

Klasy 1-3  p .Elżbieta Księżak,  p. Jolanta Pisarek,  p. Wiesława Mikulska  klasy 4-6  p. Marzanna Popławska,  p. Anna Kulisiewicz –Misiak,  p. Dariusz Górski

                                                                                          Opracowała – Marzanna Popławska

A A A
05.06.2017
godz.15:28
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość