BEZPIECZNE WAKACJE

Czerwiec niesie nam wakacje,

a wakacje to atrakcje

czasem nawet ciut szaleństwa lecz...

w granicach bezpieczeństwa.

Można w wodzie dokazywać,

chlapać się, nurkować, pływać,

gdy strzeżone kąpielisko

i dorośli są gdzieś blisko.

Wakacje kojarzą się wszystkim z beztroską, upałami i odpoczynkiem. Niektórzy wyjadą nad morze, nad jeziora lub w góry. Część dzieci spędzi wakacje w domu, wypełniając czas zabawą w najbliższej okolicy. Niestety okres wakacji sprzyja też wielu wypadkom, w których uczestniczą dzieci.

W dniu 19.06. 2016 klasa 4e pod kierunkiem wychowawczyni Izabeli Winkler przygotowała dla wszystkich uczniów klas 4-6 apel " Bezpieczne wakacje". W kilku scenkach przypomnieli najważniejsze zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas wakacyjnego wypoczynku na drogach, w górach, nad wodą, w lesie i na wsi.

Wakacje to też czas nawiązywania nowych znajomości. Pamiętajmy więc o magicznych słowach:
proszę, dziękuję, przepraszam.

A teraz życzymy Wam pełnych uśmiechu bezpiecznych wakacji. Bawcie się dobrze! Cześć!

19-06-2017

kategorie wiadomości

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie