XIV edycja Miejskiego Konkursu Przyrodniczego rozstrzygnięta

Dnia 23 kwietnia bieżącego roku odbyła się XIV edycja Miejskiego Konkursu Przyrodniczego pod hasłem „ Odkrywamy tajemnice życia w wodzie”. Do zmagań konkursowych przystąpili uczniowie klas trzecich z sochaczewskich szkół, wyłonieni drogą eliminacji szkolnych. Oceniani byli indywidualnie i zespołowo. Naszą szkołę reprezentowali: Nadia Furman kl. IIIc, Zosia Jarota kl. IIId, Kornelia Jaworska kl. IIIc, Adam Kaczorowski kl. IIIa, Piotr Magdaliński kl. IIIf, Weronika Przewoźna kl. IIId. Nasi uczniowie reprezentowali wysoki i wyrównany poziom, dzięki czemu zajęli I miejsce . W kategorii indywidualnej III miejsce zdobył Piotr Magdaliński uczeń klasy IIIf, natomiast uczennica klasy IIIc Kornelia Jaworska została wyróżniona. Gratulujemy uczniom oraz p. Jolancie Pisarek, która przygotowywała uczniów do konkursu.