przejdź do Sochaczew.pl
160810 odwiedzin
XVI Mistrzostwa Powiatu Sochaczewskiego w Pływaniu

Na sochaczewskim basenie ORKA, w dniu 11 kwietnia 2018 r. odbyły się XVI Mistrzostwa Powiatu Sochaczewskiego Pływaniu.

W kategorii klas I-III Szkół Podstawowych, naszą szkołę SP reprezentowali następujący uczniowie:

Iga Kacprzak kl. IV d

Wszyscy ci zawodnicy uczestniczą   w cotygodniowych lekcyjnych zajęciach basenowych,  a niektórzy z ich dodatkowo pływają w sekcjach pływackich. Jedni i drudzy byli świetnie do zawodów przygotowani oraz doskonale panowali nad stresem konkursowym. Każdy z ich uśmiechał się od ducha do ucha i starał się wykazać jak najlepszymi umiejętnościami pływackimi. Poszło zupełnie nieźle! W eliminacjach indywidualnych nie zdobyliśmy żadnego miejsca, a wyniki  zawodników przedstawiały się następująco:

• Antek Nowak – zyskując czas 20,24

Po finałach indywidualnych wystartowały sztafety zespołowe, walcząc o puchary dla szkół.  Nasza reprezentacja z klas młodszych wystawiła dwa składy sztafetowe z następującymi zawodnikami:

• I sztafeta: Iga Kacprzak, Marysia Wachowska, Antek Nowak, Michał Wronisz
  • II sztafeta: Weronika Przewoźna, Michalina Andrzejczak, Wojtek Pawelec, Oskar Starzec

Sztafeta I wywalczyła 2 miejsce i zdobyła dla SP 3 srebrny puchar ufundowany przez wójta gminy Sochaczew. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, dziękujemy za wspaniałą walkę   i życzymy jeszcze większego szczęścia  w przyszłych mistrzostwach.