Rozwijamy nasze zdolności

Każde dziecko ma swój wyjątkowy talent , indywidualne zdolności. Dzieci różnią się między sobą, mogą wybijać się na tle rówieśników w wybranych dziedzinach. Dlatego też w naszej szkole działamy tak, aby dzieci znalazły ten swój ukryty dar. Angażujemy dzieci do różnych aktywności. Jedną z nich są różnorodne konkursy tematyczne.

We wtorek 22 maja  w Szkole Podstawowej nr 2 nastąpiło rozstrzygnięcie kilku konkursów. Nasi uczniowie wzięli w nich udział i zdobyli cenne nagrody. Uczniowie klas trzecich , pod kierunkiem p. Jolanty Pisarek, przygotowywali się do międzyszkolnego konkursu przyrodniczego „Odkrywamy tajemnice życia w wodzie”. Ich trud został nagrodzony zdobyciem drużynowo I miejsca,  oraz indywidualnymi nagrodami dla ucz. Piotra Magdalińskiego ucz. kl. 3f (wych. p. Magdalena Mikulska) oraz  Kornelii Jaworskiej  ucz. kl. 3c (wych. p. Anna Jalowska).

W konkursie plastycznym dla klas pierwszych „ Moja ulubiona pora roku” wzięło udział wielu naszych uczniów. Laureatkami konkursu okazały się uczennice klasy 1a – Karolina Zaczkowska  i  Lena Mrozińska (wych. p. Agnieszka Matusiak)

Nagrodzeni uczniowie wzięli udział w bardzo miłej uroczystości rozdania nagród , podczas której obejrzeli także  program artystyczny. Z wesołymi minami, pucharem , nagrodami książkowymi i rzeczowymi wrócili do szkoły.