Tancerze grupy „Tip – Top”, najmłodsi wokaliści naszej szkoły oraz świetliczaki kibicowali ratownikom

W dniu 17.05.2018r. odbył się IV Miejski Turniej Sprawności Ratowniczych, podczas którego mali artyści – tancerze grupy „Tip – Top” (uczniowie klasy III b i III d) i wokaliści  z klasy I a pod kierunkiem p. Urszuli Karazji zaprezentowali utwór „Przepióreczka”. Dzieci radośnie śpiewały i tańczyły bawiąc się w chwytanie zwinnej przepióreczki.Świetliczaki ozdobieni w kapelusze (chłopcy) i kolorowe wianki (dziewczynki) pod opieką p. Heleny Pukosz i p. Wiesławy Mikulskiej skandowali hasła wspierające ratowników reprezentujących nasza szkołę.Wesoły pokaz był dobrym dopingiem dla startujących zawodników.

Urszula Karazja