Szkolny konkurs talentów

W dniu 4.06, z okazji Dnia Dziecka, w naszej szkole odbyła się druga edycja Szkolnego Konkursu Talentów zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski. W konkursie wzięło udział 28 uczestników z klas II-VI w 21 występach. Uczestnicy prezentowali różnorodne talenty: śpiew, taniec, rysunek, grę na instrumencie, a nawet układanie kostki Rubika.

Po burzliwych obradach jury w składzie: p. A. Zaremba, p. D. Górski oraz wiceprzewodnicząca SU, Marcelina Paduch, wybrało najlepsze występy.

I miejsce -  Ola Gorzelak (IIIc – śpiew)

III miejsce – Bartosz Górz (IIId – taniec breakdance)

III miejsce – duet: Bartosz Ciura i Zuzia Starzec (Vb-śpiew)

Wyróżnienia otrzymali: Tosia Deręgowska (IVa – rysunek), Iga Kacprzak (IVd – gra na flecie), Kinga Królik (IVc – taniec), Maks Ziemiańczyk (VIb – układanie kostki Rubika), Michalina Andrzejczak (IIIc – śpiew).

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, wyróżnieni – dyplomy oraz słodycze. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami.

Do zobaczenia w  kolejnej edycji za rok!

05.06.2018