Miejskie obchody Dnia Dziecka z udziałem uczniów SP3 w Integracyjnym Ogrodzie Zabaw i Sportu w Sochaczewie

W dniu 27.05.2018r. w czasie obchodów Dnia Dziecka „W krainie przygód”, dzieci z radością bawiły się w różnych krainach m.in. kraina sportu, książki, zdrowia, historyczna, plastyczna, gier i zabaw, odkrywcy. Uczniowie naszej szkoły w KRAINIE MUZYCZNEJ przedstawili program pt. „Na każdą pogodę – Rodzina”.

Świetlicowa grupa wokalna dzieci z klasy I a z zespołem tanecznym „Tip – Top” z klas III b  i III d pod kierunkiem p. Urszuli Karazji zaprezentowali utwór „Przepióreczka”. W pięknych narodowych strojach z wielkim przeżyciem mali wokaliści śpiewali piosenkę a tancerze inscenizowali tekst  bawiąc się w ucieczkę i chwytanie „zwinnej przepiórki”- partnerki w rytmie mazurka.

Zespół wokalny  pod kierunkiem p. Aldony Kłos-Gosik i p. Anny Zaremby zaśpiewał utwory:

1. „Nasz tata”- duet Karolina Ciura z kasy III f i Bartek Ciura z klasy V b;

2.  „Perfect” - duet Michalina Gosik z klasy VI c i Barek Ciura z klasy V b;

3.  „Sekret”- kwartet: Michalina Gosik, , Julia Skomiał, Kacper Biernacki z klasy  VI c  i  Bartek  Ciura z klasy V b.

Zadowoleni z występów uczniowie otrzymali słodycze i odblaski. Dziękujemy szkolnym artystom. Rodzice możecie być dumni ze swoich dzieci!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Urszula Karazja

04.06.2018