II Szkolny Powiatowy Konkurs '' Bezpiecznie Zdrowo Rowerowo''

Wdniu 6 czerwca 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sochaczewie wzieli udział w II Szkolnym Powiatowym Konkursie ''Bezpiecznie Zdrowo Rowerowo''.Organizatorem i miejscem konkursu była Szkoła Podstawowa Nr 2 w  Sochaczewie ul.15 Sierpnia 44.W w/w konkursie wzieło udział sześć szkół z miasta i powiatu sochaczewskiego;Szkoła Podstawowa Nr 2 z SochaczewaSzkoła Podstawowa Nr 3 z SochaczewaSzkoła Podstawowa Nr 4 z SochaczewaSzkoła Podstawowa z KurdwanowaSzkoła Podstawowa z MłodzieszynaSzkoła Podstawowa z Kozłowa Szlacheckiego.
Każda ze szkół wystawiła jedną drużynę składającą się z dwóch dziewczynek i dwóch chłopców,uczniów klas piątych.Naszą szkołę reprezentowali;

Leipus Dawid               - klasa 5E

Niedzielska  Zuzanna   - klasa 5A

Ufa Patryk                    -klasa 5D

Zarzyńska Natalia        - klasa 5A

Konkurs był podzielony na dwie części;-pierwsza część teoretyczna odbywała się w sali gimnastycznej, gdzie drużyny rozwiązywały test  wiedzy o ruchu drogowym z elementami pierwszej pomocy przedmedycznej-druga część praktyczna odbywała się na boisku szkolnym, gdzie każdy uczeń z drużyny musiał pokonać tor jazdy na czas i rowerowy tor przeszkód.Drużynom przyznawane były punkty za test wiedzy oraz czas i dokładność pokonania toru przeszkód. Po zliczeniu punktów z obu części, nasza szkoła uplasowała się na II miejscu.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, pamiątkowe dyplomy, a trzy najlepsze drużyny również medale i puchary.
Serdeczne gratulacje dla naszych uczniów.Życzymy dalszych sukcesów.

11.06.2018