Rodzice, dzieciom….. czyli „ Zasadził dziadek rzepkę”

Rodzice uczniów klasy IIb, pod kierunkiem wychowawczyni p. Zofii Szydełko przygotowali swym pociechom wielką niespodziankę związaną z Dniem Dziecka. Od wielu tygodni pracowali nad przedstawieniem pt. : „ Rzepka”.  Jak się okazało mama, tata , to nie tylko poważna osoba, która opiekuje się , pilnuje, poucza, ale  może być też kotkiem, bocianem, pieskiem … , może śpiewać, tańczyć i świetnie się bawić. Na uwagę zasługiwały piękne dekoracje i stroje oraz wspaniała muzyka. Kiedy rozpoczęło się przedstawienie na twarzach dzieci było duże zdziwienie, a potem jego miejsce zajęła duma z talentu mamy lub taty. Na widowni oprócz uczniów, zgromadzili się także inni członkowie rodzin: dziadkowie , ciocie, rodzeństwo. Wszyscy byli zachwyceni pomysłowością i talentem uczestników widowiska.