przejdź do Sochaczew.pl
199328 odwiedzin
Szkolny turniej w rugby TAG klas IV w SP3

8 czerwca nasza placówka zorganizowała pierwszy w historii szkoły szkolny turniej w rugby TAG klas IV, którego pomysłodawcą był Marcin Stencel.
W zawodach rywalizowało aż 5 drużyn złożonych z uczniów, którzy uczęszczali na zajęcia SKS.

Podczas turnieju nie była prowadzona klasyfikacja punktowa, gdyż najbardziej liczył się duch sportowej rywalizacji, współzawodnictwa w ramach drużyn klasowych oraz gra fair play. Poziom zawodów był bardzo wysoki, dzięki czemu licznie zgromadzeni kibice, mogli obejrzeć wiele świetnych akcji.

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez sponsorów oraz wolontariuszek z drużyny Tygrysic (Julia Zydlewska, Sandra Kłak, Patrycja Ogrodowska). Każdy z uczestników otrzymał jogurty i słodycze, o które zadbał pan Andrzej Misiak, który wspiera lokalne inicjatywy związane z rugby od wielu lat. Z kolei przepiękne medale, które wręczała wicedyrektor szkoły, pani Anna Gołębiowska, ufundował Urząd Miejski. Dodatkowo zawodnicy otrzymali osobiste gratulacje od trenera Marcina Stencel oraz pamiątkowe zaproszenia do kontynuowania dalszej przygody z jajowatą piłką. Rywalizację uwiecznił niezastąpiony fotograf wydarzeń sportowych, pan Krzysztof Lewandowski. 

składy:

IV A "biali": Aleksander Majorek, Jakub Kupiec, Jakub Białas, Michał Rybak, Iwo Mroziński, Szymon Wittan

IV A "czerwoni": Kacper Brażuk, Stanisław Pisarek, Dawid Hetmanowski, Bartosz Garbacz, Michał Świątek

IV C: Tomasz Maciaszek, Seweryn Dudziński, Patryk Chlebowski, Eryk Romanowski, Przemysław Tylkowski

IV D: Oskar Edward, Kamil Jażdżyk, Aleksander Guzek, Jakub Pliszka, Wiktor Kącki, Wiktor Brzustowski

Barbarians: Tomasz Pęsiek, Kacper Zwierzchowski, Dominik Florczak, Aleksander Adamus, Mateusz Łukawski, Jakub Ceremański

Do zobaczenia na boisku!  

zdjęcia: Krzysztof Lewandowski, Ewa Adamkiewicz

A A A
11.06.2018
godz.10:01
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość