W naszej szkole nudy nie ma!

W młodszym wieku szkolnym wrodzona ciekawość świata u dzieci pobudza w nich naturalną chęć do zdobywania wiedzy. Pojawia się u nich instynkt odkrywcy. Jeśli ciekawość dziecka nie jest odpowiednio podsycana, jego motywacja spada, a nauka przestaje być przyjemnością.

Jak można wzmocnić  naturalną chęć poznawania świata? Jak nie pozwolić na zbyt długie korzystanie z nowoczesnych technologii? Naprzeciw temu wychodzą w naszej szkole nauczyciele klas młodszych. Dzięki licznym obserwacjom , zaproponowali oni Rodzicom klas młodszych oraz wszystkim dzieciom bogactwo zajęć pozalekcyjnych.

Dzięki temu, że stworzyła się w naszej szkole wspaniała możliwość prowadzenia lekcji w systemie jednozmianowym, po zakończonych zajęciach oferta zajęć dodatkowych stała się bardzo bogata. Znajdą tu możliwość rozwoju dzieci z różnorodnymi uzdolnieniami: plastycznymi, teatralnymi, matematycznymi, muzycznymi, humanistycznymi czy przyrodniczymi. Dzieci z trudnościami manualnymi  odkryją co to jest igła i nitka lub poskładają składanki orgiami.

Oferta zajęć pozalekcyjnych znalazła zainteresowanie  zarówno wśród dzieci, jak i rodziców. Liczne zainteresowanie ciekawą propozycją zajęć zaowocowało niestety nawet listami rezerwowymi. Liczymy na to, że dzieciaki chętnie będą uczestniczyć w różnorodnych zajęciach i dzięki temu poszerzą swoje zdolności i  umiejętności, lub wesoło spędzą czas podczas zajęć świetlicowych w oczekiwaniu na opiekunów. Zapraszamy do skorzystania z oferty  naszej szkoły!

ZAJĘCIA DODATKOWE (2).docx