„Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci”

„Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” to nowy projekt szkoleniowy realizowany przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas. Głównym działaniem w projekcie jest realizacja warsztatów z uczniami, rodzicami i nauczycielami szkół wszystkich poziomów   w całej Polsce.

Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci przez dzieci i młodzież, a także ich rodziców, opiekunów i nauczycieli. Do osiągnięcia celu przyczyni się realizacja warsztatów w szkołach w całej Polsce dla wszystkich grup docelowych. W szkołach objętych wsparciem specjalnie przygotowani trenerzy i trenerki – Emisariusze i Emisariuszki Bezpiecznego Internetu prowadzą warsztaty dla uczniów, dla rodziców oraz dla nauczycieli.

W naszej szkole ramach projektu odbędą się jednorazowe warsztaty: po 4h zajęć z uczniami klas piątych (4.10 i 11.10.2018r.),2h zajęć z nauczycielami (4.10.2018r) i 1 h zajęć z rodzicami (4.10.2018r).