Mali artyści śpiewają

Już w ubiegłym roku szkolnym nasi mali uczniowie aktywnie współpracowali z Sekcją Edukacji Klubu Nauczyciela, którego animatorem  jest p. Piotr Milczarek. Zaprosił on do współpracy maluchy z klas młodszych. W tym roku aktywnie z SCK współpracują uczniowie z klasy IIa oraz chętni uczniowie z klasy IVa.

Cykliczne spotkania z p. Piotrem Milczarkiem owocują występami na terenie naszego miasta. Po raz pierwszy swoje umiejętności dzieci mogły zaprezentować na scenie głównej podczas ostatnich Dni Sochaczewa. Ale w nowym roku szkolnym rozśpiewana aktywność dzieci została nagrodzona występem w Miejskich Kramnicach podczas uroczystości przedstawiającej działalność Klubu Nauczyciela.

3 października 2018r. uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wesoły, rozśpiewany program artystyczny, który obejrzeli zaproszeni do Kramnic goście. Najważniejszymi dla dzieci byli oczywiście dumni rodzice , ale małych artystów oklaskiwali  też burmistrz p. Piotr Osiecki, dyrektor SCK p. Artur Komorowski, dyrektorzy szkół , wśród których był nasz pan dyrektor p. Krzysztof Werłaty oraz wielu innych zaproszonych na uroczystość gości.

Mali artyści przygotowują już kolejne programy artystyczne, aby prezentować nadal swoje wokalne umiejętności.