Święto Edukacji Narodowej

„Bo nauczyciel jest kapitanem,

co na okręcie dookoła świata
płynie wraz z nami przez szkolne lata”

Dnia 12.10. w naszej szkole odbyła się  akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej (potocznie zwanym Dniem Nauczyciela).Przedstawienie przygotowali uczniowie klas szóstych pod opieką
p. Anny Żegnałek i p. I. Winkler. O oprawę muzyczną zadbała p. Anna Zaremba i p. Aldona kłos- Gosik, która przygotowała także dekoracje.  Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych,  miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli oraz pracowników szkoły. Uczniowie docenili trud pracy nauczyciela i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienne poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Na zakończenie akademii głos zabrał p. Dyrektor Krzysztof Werłaty, który mówił o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w dalszej pracy na rzecz edukacji i wychowania młodych pokoleń.

16.10.2018