Sochaczewski Konkurs Historyczny

Dnia 22 listopada w Szkole Podstawowej nr 4 odbyła się V edycja powiatowego konkursu historycznego pod hasłem „ Polskie drogi do wolności”. Był on adresowany
do uczniów kl. III, IV, V i VI. Tematyka tegorocznego konkursu włączyła się w obchody 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie rozwiązywali test oparty
o informacje historyczne, które sukcesywnie zdobywali pod kierownictwem p. Zofii Szydełko i Aleksandry Brysiak. Jak się okazało znajomość historii wśród naszych reprezentantów była wysoka, co przełożyło się na wyniki, i tak w kategorii klas trzecich   II miejsce zajął Hubert Krawczyk z kl. IIIb, w kategorii kas czwartych Kornelia Jaworska kl. IVc zdobyła wyróżnienie, natomiast na poziomie klas piątych II miejsce zajęła Klara Kisiel z kl. Va. Zdobywczynią III miejsca na poziomie klas szóstych została Wiktoria Łunkiewicz z kl. VId.
Jak widać trud włożony w przygotowania zdecydowanie się opłacał.
Gratulujemy uczniom oraz nauczycielkom i życzymy dalszych sukcesów.