208545 odwiedzin
Trzech Świętych Mikołajów w I b!

6 grudnia na długo będzie zapamiętany przez uczniów klasy 1 b. Tego dnia naszą klasę odwiedziło aż… trzech Świętych Mikołajów. Pierwszy z nich przybył z workiem pięknych prezentów. Przywitał się z dziećmi, które dość podejrzliwie patrzyły na dostojnego gościa. Każde z dzieci długo się zastawiało czy dziadkowie i tatusiowie nie mają podobnych butów czy spodni w domu i czy okazała broda jest prawdziwa. Gdy podejrzenia rozwiały się a pierwszaki przekonały się że to najprawdziwszy Mikołaj, śmiało ruszyły do zabaw i śpiewów. Święty rozdał każdemu dziecku piękny prezent: klocki lego i pyszne pianki. Gdy dzieciaki z przykrością pożegnały spieszącego się Mikołaja… przyszedł kolejny. Ten był tylko chwilkę i rozdał uczniom pyszne ciasteczkowe lizaki. Wydawało się, że ten dzień nie może skończyć się już lepiej…  jednak! Co może być lepsze od dwóch Mikołajów?... To proste! Trzech ! Ostatni  Gość przyszedł z asystentką, która rozdawała dzieciakom cukierki i uśmiechy. Ten dzień obfitował w uśmiechy, zabawę, życzliwość i radość.

Pierwszaki podjęły już starania, ażeby w przyszłym  roku odwiedziło ich czterech dostojnych gości z Laponii. Czy się uda? Zobaczymy za rok!