208551 odwiedzin
Finał konkursu „Świat bez przemocy"

Finał konkursu „Świat bez przemocy”

28 listopada 2018 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie odbył się finał trzeciej edycji Powiatowego Konkursu Literackiego „Świat bez przemocy” organizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

W tym roku konkurs poświęcony został cyberprzemocy. Uczestnicy w bardzo poważny sposób podeszli do tematu, dzieląc się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami i refleksjami, tworząc  opowiadania, listy, wiersze lub fragmenty pamiętników zgodne z hasłem tegorocznej edycji: „Zawsze zostaje ślad – wirtualna rzeczywistość i jej zagrożenia”.

Spośród 64 prac nadesłanych z 20 szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz szkół średnich wyróżnienia, nagrody, a także pamiątkowe medale otrzymali również uczniowie naszej szkoły: Amelia Wardziak – uczennica klasy VIb i Aleksander Guzek – uczeń klasy Vd.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Mała Agatka times.doc

powiadanie o internecie.doc