190219 odwiedzin
Święta Bożego Narodzenia w szkolnej “zerówce”

Do świąt dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowywały się już od pierwszych dni grudnia. Ubrały wspólnie choinkę. Wykonały prace plastyczne, którymi udekorowały swoją salę. 6 grudnia odwiedził ich Mikołaj i jego pomocnicy. Dzieci przywitały gości z wielką radością. Dostały od Mikołaja słodkie podarunki. Dzieci przygotowały też świąteczne przedstawienie pt.: “Opowieść gwiazdki”. Zaprosiły na nie swoich bliskich. Podczas wystąpienia małym aktorom towarzyszyła trema, a rodzice byli wzruszeni podziwiając swoje pociechy. Na koniec przedstawienia dzieci wspólnie z rodzicami zaśpiewały kolędę. Dzieci zaprosiły też na przedstawienie swoich rówieśników z Przedszkola nr 1, z grupy “Pszczółki” i “Promyki”. Na pożegnanie przedszkolaki dostały papierowe aniołki.

10.01.2019