TRÓJKA WSPIERA WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W niedzielę, 13.01 w naszej szkole odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie kwestowali na ulicach naszego miasta w siedmiu, kilkuosobowych grupach, pod opieką osób pełnoletnich. Na wolontariuszy czekał w stołówce szkolnej poczęstunek przygotowany przez nauczycieli i rodziców (ciepłe, zapiekane kanapki, ciasta, herbata). Ponadto uczniowie otrzymali jogurty i serki ufundowane przez firmę Bakoma.

Jedna z grup wykazała się wyjątkowym zaangażowaniem i wytrwałością pokonując pieszo trasę: Sochaczew – Kozłów Biskupi – Sochaczew.

Po zakończonej akcji odbyło się komisyjne zliczanie zebranych pieniędzy. Grupa uczniów wraz z p. Żegnałek odwiedziła, również, Radio Sochaczew, gdzie udzieliła krótkiego wywiadu na temat kwesty. Kwota zebrana w tym roku to 3981zł.