„ Jam jest dudka”

Już po raz III w Szkole Podstawowej nr 2  odbył się Powiatowy Konkurs Kolęd
 i Pastorałek dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. Uczniowie prezentowali swe umiejętności solowo lub w zespołach ,  w czterech kategoriach wiekowych. Uczestnicy prezentowali przygotowaną kolędę, pastorałkę lub piosenkę
o tematyce świątecznej.  Jury oceniało walory wokalne, interpretację, dobór repertuaru, pomysłowość, ogólny wyraz artystyczny. Poziom konkursu był bardzo wysoki . Jury po trudnych obradach wyłoniło zwycięzców i miło nam, że w tej grupie znaleźli się też uczniowie naszej szkoły. W poziomie klas I- III zespół z kl. IIa w składzie: Kamil Zaczkowski, Karolina Zaczkowska i Gabriela Brażuk zajął II miejsce, natomiast Bartosz Ciura z kl. VIb zdobył jako solista III miejsce. Wręczenie nagród i koncert laureatów odbył się w Kramnicach Miejskich , w piątek 18 stycznia z udziałem przedstawicieli władz miasta. Serdecznie gratulujemy naszym laureatom oraz nauczycielom „ szlifującym” ich umiejętności wokalne.

21.01.2019