190219 odwiedzin
Wystawa autorska „Zwierzęta Azji” w SCK

W dniu  20 lutego 2019 r.  w sali  Sochaczewskiego Centrum Kultury w Sochaczewie została zorganizowana wystawa  pt „ Zwierzęta z Azji” prezentowana przez p. Stanisława Werle.  Przybyli uczniowie z różnych klas oraz  ze świetlicy Szkoły Podstawowej nr 3 pod opieką kier .p. Urszuli Karazji, Justyny Wrzesińskiej – Nowak,  p. Sylwii Pankowskiej. Uczniowie podziwiali profesjonalnie namalowane obrazy zwierząt. Najbardziej podobały się tygrysy.

Podczas spotkania można było wysłuchać wiele ciekawych wierszy tematycznie związanych ze światem zwierząt autorstwa p. Krystyny Czerwińskiej.

Czas pobytu umilały piosenki w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3  przygotowane pod kierunkiem instruktora SCK p. Piotra Milczarka.

Uczniowie z zaciekawieniem uczestniczyli w wystawie. Zadawali pytania autorowi i dobrze się bawili w rytm wykonywanych utworów.

Pani Teresa Kłujszo dyrektor fili SCK podziękowała przybyłym artystom za zaprezentowanie swych prac.

Wrażenia z interesującej wystawy zostaną na pewno w pamięci świetliczaków.