190219 odwiedzin
Bal karnawałowy w świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr.3 im. Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie

Dnia 21 lutego 2019r. w świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowyw godzinach od 1200 do 1500. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia świetlica szkolna zamieniła się w salę balową.

Wcześniej uczniowie z każdej klasy na swoich zajęciach edukacyjnych przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali. Dzięki pomocy nauczycieli świetlicy, salę przyozdobiły różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy.

Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Zabawa urozmaicana była ciekawymi korowodami, pląsami, konkursami, a zwycięzcy otrzymali symboliczne suweniry. Uczestnicy balu bawili się przy repertuarze dziecięcym jak i znanej każdemu skocznej muzyce tanecznej. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć. Zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udaną zabawę