190221 odwiedzin
Mali architekci

We wtorek 6 marca 2019r. w naszej szkole najmłodsi uczniowie mieli możliwość udziału w niezwykle kreatywnej zabawie. W sali gimnastycznej pojawiły się mega klocki, a wraz z nimi animatorki zabawy „Mali architekci”. Mega klocki wzbudziły niezwykłą ciekawość. Ich wielkość, różnobarwność i możliwość tworzenia wielu budowli spowodowała, że mali architekci ruszyli z wielką chęcią do kreatywnej pracy. Pod kierunkiem animatorek, współpraca w grupach i całych klas przyniosła wspaniałe rezultaty! Powstały budowle inspirowane wyobraźnią Maluchów takie jak zwierzęta czy pojazdy. Dzięki współpracy całych klas powstały labirynty, których przekroczenie kończyło się słodką nagrodą.

Mega klocki to wspaniała zabawa. Uczy oprócz rozwoju wyobraźni tego, co w grupie rówieśniczej jest bardzo ważne- współpracy.

08.03.2019