205150 odwiedzin
Dzień otwarty

Dyrektor oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Sochaczewie zapraszają dzieci sześcio i siedmioletnie wraz z rodzicami, na kolejne spotkanie z cyklu: „Dzień otwarty szkoły” , które odbędzie się 4 kwietnia o godzinie 17.00.

Podjęcie przez dziecko obowiązku szkolnego wiąże się z początkiem nowego, bardzo ważnego etapu w życiu. Przechodząc z wieku przedszkolnego w wiek wczesnoszkolny ulega zmianie podstawowa forma działalności dziecka. Dotąd była to zabawa, teraz będzie to nauka. Osiągnięcia w nauce będą podstawowym kryterium oceny dziecka. Jednak, aby dziecko mogło sprostać wymaganiom szkolnym musi osiągnąć tzw. dojrzałość szkolną. Każdy rodzic wiedzieć powinien na czym polega dojrzałość szkolna i temu właśnie będzie poświęcone nasze spotkanie.

Najmłodsi uczestnicy, czyli dzieci, będą mogły w tym czasie,  uczestniczyć w grach i zabawach matematycznych pod opieką nauczycieli. Gwarantujemy dobrą zabawę oraz zaspokojenie naturalnej, dziecięcej ciekawości.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki.

28.03.2019