„ Ozdoba Wielkanocna”

Nawiązując do zbliżającej się Wielkanocy – najradośniejszych, najbardziej wiosennych
i kwitnących Świąt, Sochaczewskie Centrum Kultury ogłosiło konkurs  o zasięgu powiatowym „ Na ozdobę wielkanocną” do wykorzystania na okno, do wielkanocnego koszyczka lub na świąteczny stół. Można było także zaprojektować kartkę wielkanocną. Była to okazja aby wykazać się fantazją, pomysłowością, umiejętnością doboru materiałów , ogólnie talentem plastycznym .Przy ocenie prac konkursowych komisja brała pod uwagę : wybór techniki wykonania, wkład pracy, samodzielność oraz oryginalność koncepcji artystycznej. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół z terenu naszego powiatu. Wpłynęło bardzo dużo pięknych prac dlatego jest nam bardzo miło, że uczennica naszej szkoły Milena Wajda z kl. Ve zajęła I miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

02.04.2019