Wiosna w 1 b

Macie już dość chłodu i wiatru? Uczniowie klasy 1 b postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i  zaprosić upragnioną wiosnę na stałe.  Dzieci pod kierunkiem swojej wychowawczyni przygotowały spektakl, w którym wcieliły się w leśne zwierzątka wyczekujące pięknej pogody. W przedstawieniu wystąpiły: borsuk, wiewiórka, bociek, czarna jaskółeczka, ogrodnik szykujący swoje grządki, wyczekujące dzieci  oraz pani wiosna.

Pierwszaki, nie tylko pięknie zagrały swoje role ale również przygotowały stroje i piękną scenografię. Po wielu próbach i przygotowaniach sala nr 20 zamieniła się w teatr.  Na widowni zasiadły dzieci z klasy O oraz przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 1.

Po tak wspaniałym przedstawieniu jesteśmy pewni, że  wiosna ciepła, piękna i pachnąca kwiatami na pewno do nas zawita bardzo szybko.

10.04.2019