208548 odwiedzin
Żegnaj zimo zła! Wiosno witaj nam! Dzieci powitały wiosnę

Żegnaj zimo zła! Wiosno witaj nam! Dzieci powitały wiosnę.

Tradycyjnie, jak co roku, 21 marca dzieci z oddziału przedszkolnego SzkołyPodstawowej nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie pożegnały zimę ipowitały wiosnę.Dzieci bardzo uroczyście i radośnie przywitały pierwszy dzień wiosny. Pierwszymetapem tego długo wyczekiwanego dnia było wykonanie prac plastycznych, którepóźniej ozdobiły naszą klasę. Następnie najmłodsi z wielkim zapałem sadzili pierwszewiosenne kwiaty oraz pomagali w wykonaniu kukły Marzanny.Z okazji pierwszego dnia wiosny dzieci rywalizowały w turnieju sportowym zuczniami klas pierwszych. Natomiast w dniu 04.04. dzieci obejrzały wiosenneprzedstawienie pt. “Powitanie wiosny” przygotowane przez uczniów z klasy I b.Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyjątkowe wydarzenie, dzień którybędą długo pamiętać.