Dzień Dziecka 2019 w mieście z udziałem zespołu tanecznego TIP-TOP ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sochaczewie

W dniu 1 czerwca 2019r. w parku im. I. Wł. Garbolewskiego mali tancerze naszej szkoły zaprezentowali taniec – zabawę cha-cha do utworu pt. „Daj mi rękę tato” pod kierunkiem  p. Urszuli Karazji. Program  „W krainie przygód” był rzeczywiście przygodą dla dzieci. Uczniowie po barwnym, radosnym występie mogli brać udział w rożnych atrakcjach przygotowanych przez Wydział Kultury, Turystyki i Promocji Miasta. Ten szczególny dzień popisu tanecznego przed rodziną i publicznością był okazją do  niezwykłego przeżywania.

Dziękuję rodzicom za  przyjście z dziećmi i  wspólne świętowanie.