W wakacje nie zapominaj o bezpieczeństwie!

Wakacje to czas beztroski, radości, zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, którzy odliczają godziny od rozpoczęcia przerwy od obowiązków szkolnych. Wielu będzie podróżowało nad morze, w góry czy jeziora w Polsce i nie tylko. Niektóry będą podróżować z rodzicami inni z opiekunami kolonijnymi i obozowymi. Niezależnie gdzie uczniowie naszej szkoły spędzą swój wolny czas nie mogą zapomnieć o bezpieczeństwie.

W piątek 14 czerwca w Szkole Podstawowej nr 3 w Sochaczewie odbył się apel o tej właśnie tematyce. W ciekawym programie artystycznym uczniowie klasy 1 b przedstawili społeczności szkolnej, jak należy się zachowywać w sposób bezpieczny w wakacje, jakich zasad należy przestrzegać  nad wodą, w miejscach publicznych , w czasie odpoczynku, ażeby nie doszło do żadnego wypadku ani zagrożenia.  Na spotkanie z naszymi uczniami przybył policjant z Powiatowej Komendy Policji w Sochaczewie, który w prosty i bardzo obrazowy sposób uczulił dzieci na kwestię bezpieczeństwa.

Pamiętajcie o tych zasadach, a we wrześniu wypoczęci i szczęśliwi wracajcie do szkoły.

19.06.2019