Bawmy się razem

17 czerwca w Szkole Podstawowej nr 3 w Sochaczewie odbył się pierwszy piknik pod hasłem „Bawmy się razem”

Główną atrakcją festynu był konkurs na najlepsze ciasto. Każda klasa przygotowała słodki przysmak. Komisja konkursowa na czele, której stanął Pan Dyrektor po burzliwych obradach wybrała swojego faworyta.

Zwycięstwo  w kategorii klas I-III

1 miejsce klasa IIIB –za  ciasto „Pracowite pszczółki”

2 miejsce klasa IIA – za ciasto „pole na stole”

3 miejsce klasa IA – za ciasto „Babeczki myszki”

Wyróżnienie klasa IB – za ciasto „Zebra na pasach”

Zwycięstwo  w kategorii klas IV-VI

1 miejsce klasa IVD –za  ciasto „Marchewkowo”

2 miejsce klasa IVE – za ciasto „Prosiaczki”

3 miejsce klasa VA – za ciasto „Góra słodkich wspomnień”

Wyróżnienie klasa VB – za ciasto „Wesołe limonki”

Samorząd szkolny zorganizował  konkurs wokalny  „Mam talent”, a świetlica szkolna przygotowała koncert „Śpiewanie na ludowo”.

Odwiedziła nas wspaniali goście  szkoła tańca Carbo Dance oraz animatorzy zabaw: pani Eliza Bartosiak i pan Piotr Milczarek.

Zagościła w naszej szkole również Straż Pożarna, która na boisku zaparkowała swoje wozy. Nasi uczniowie mogli wejść do środka i przyjrzeć się sprzętowi gaśniczemu.

Sportowe potyczki, mecze, zabawy zręcznościowe, malowanie twarzy, bańki mydlane, szachy, gry planszowe,  łamigłówki matematyczne, zabawy językowe, malowanie na stretchu, fotobudka - każdy znalazł coś dla siebie.

To był bardzo ekscytujący dzień, pełen atrakcji i przygód.

19.06.2019