BADMINTOWE SUKCESY

15 października odbyły się MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEZY SZKOLNEJ W BADMINTONIE,      w których zaszczytne I miejsca zajęli uczniowie z klasy VI D w następującym składzie:

Dziewczęta: Łucja Wawer, Aleksandra Tempczyk

Chłopcy: Oskar Edward, Kamil Jażdżyk. Kolejna znakomita walka o pierwsze miejsce       w POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE odbyła się 17 października w wyniku, której dziewcząt w składzie: Łucja Wawer i Aleksandra Tempczyk po raz kolejny okazały się mistrzyniami  i zdobyły dla naszej szkoły ponownie I miejsce. Chłopcy w składzie: Oskar Edward, Kamil Jażdżyk byli również w znakomitej formie             i zapracowali na II miejsce. Awans do zawodów MIĘDZPOWIATOWYCH uzyskały dziewczęta. Ostatecznie rozgrywki odbyły się w następujących grupach:

Dziewczyny-grupa

SP 3 SOCHACZEW - SZYMANÓW 2-0

SP 3 SOCHACZEW - SP NR 7 2-1

SP 3 SOCHACZEW - JANÓW- 2-O

Chłopcy-grupa

SP 3 SOCHACZEW - TERESIN 2-O

SP 3 SOCHACZEW - BUDKI PIASECKIE 2-O

SP 4  finalnie przegrana  1-2

23.10.2019r. w Książenicach odbyły się zawody Międzypowiatowe w badmintonie. Nasze zawodniczki wylosowały SP Wiskitki oraz SP Ożarów Maz.. Niestety musieliśmy uznać wyższość tych szkół. Walcząc o 5 - 6 miejsca wygraliśmy zdecydowanie ze SzkołąPodstawową z Raszyna. W ogólnej klasyfikacji Szkoła Podstawowa nr 3 zajęłya 5 - miejsce

Serdecznie  gratulujemy i dziękujemy wszystkim reprezentantom i opiekunom.

24.10.2019