Trójka wicemistrzem Polski Młodzików w brydżu!

W dniach 26-29 września 2019 r. w Starachowicach odbyły się IX Mistrzostwa Polski Młodzików w brydżu sportowym. Uczniowie naszej szkoły zrzeszeni w klubie sportowym „Piast” Feliksów: Mateusz i Dominik Wrzesińscy z kl. 5b, Lena Kopowicz z kl.5a, Maja Jakubiak z kl. 5 c,  odnieśli wielkie sukcesy.

W turnieju par mikstowych w stawce 30 par zwyciężyli Lena Kopowicz i Mateusz Wrzesiński. . Najlepszą parą 10 - latków zostali Maja Jakubiak i Dominik Wrzesiński.

W turnieju par open (34 pary) Dominik i Mateusz Wrzesińscy zdobyli srebrny medal.

W najbardziej prestiżowym turnieju teamów (16 drużyn) II miejsce i srebrny medal zdobył team: Dominik i Mateusz Wrzesińscy. Wśród 10 – latków, również srebro wywalczyła - Maja Jakubiak,

W klasyfikacji szkół (32 szkoły) SP nr 3 w Sochaczewie zajęła 2 miejsce. W klasyfikacji indywidualnej (76 zawodników) Dominik Wrzesiński zajął 3 miejsce.

Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy!

04.11.2019