127798 odwiedzin
 
 

kadra 2016/17

A A A

 Dyrektor:                    mgr Krzysztof Werłaty

Wicedyrektorzy:     

mgr Anna Gołębiowska                                                    
mgr Małgorzata Dobrzyńska
 

pedagdzy:   
      
mgr Maria Wypijewska
mgr Beata Domańska
 

 świetlica:   
  
mgr Urszula Karazja
mgr Beata Dałkiewicz
mgr Ewa Dąbrowska
mgr Anna Kotowicz
mgr Justyna Wrzesińska-Nowak
mgr Aneta Sompor
 

 biblioteka:  
     
mgr Marzena Stasiak
mgr Katarzyna Figut

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

mgr  Teresa Wilczek wych. kl. Oa

mgr  Małgorzata Żakowska wych. kl. Ob.

mgr  Małgorzata Wylot wych. kl. Ia

mgr Zofia Szydełko wych. kl. Ib

mgr Jolanta Fiedukowska kl. IIa

mgr Krystyna Stańkowska wych kl. IIb

mgr Anna Jalowska wych. kl. IIc

mgr Jolanta Pisarek wych. kl. IId

Ewa Korn wych. kl. IIe

mgr Magdalena Mikulska wych. kl. IIf

mgr Anna Matusiak wych. kl. IIIa 

mgr Wiesława Mikulska wych. kl. IIIb 

mgr Izabela Wydrzyńska wych. kl. IIIc

 mgr Bożena Pietrzak wych. kl. IIId

mgr Elżbieta Tonecka wych. kl. IIIe

mgr Katarzyna Żurawska wych. kl. IIIe

 
Nauczyciele zespołu humanistycznego:

język polski:

  
mgr Anna Gołębiowska

mgr Małgorzata Grzymkowska wych. kl. Va

mgr Anna Chmielewska- Wardziak wych. kl.IVa

mgr Lena Gronecka  wych. kl. Vd
 

 historia:   
 
mgr Aleksandra Brysiak

mgr Eugeniusz Jędraszczak  wych. kl.VIe   
 

język angielski:
 
Grażyna Biedugnis  

mgr Michał Sompor

mgr  Izabela Wachowska

mgr Izabela Winkler  wych. kl. IVe

mgr Barbara Okraska wych. kl. IVd    

           

plastyka:   

mgr Aldona Kłos-Gosik wych. kl. IVb
 

muzyka:  
  
mgr Anna Zaremba wych. kl. VIb
 

wych-fiz:   

mgr Arkadiusz Karaś

 mgr Anna Kulisiewicz-Misiak

mgr Dariusz Górski

 mgr Marzanna Popławska wych. kl. VId

mgr Agnieszka Malesa

mgr Krzysztof Werłaty

 

religia:        

mgr Elżbieta Księżak

mgr Anna Sarnowska- Żakowska

mgr Maria Podkańska

 

Nauczyciele zespołu matematyczno-przyrodniczo-  informatycznego:

matematyka:     


mgr Renata Walisiewicz wych. kl. Vc

mgr Anna Żegnałek wych. kl. IVc

mgr Joanna Foruś

 

przyroda:   
                  
mgr Bożena Kopka wych. kl. VIa

mgr Wioletta Radwańska wych. kl. Vb

mgr Helena Pukosz

 

technika:   

mgr Eugeniusz Jędraszczak
 

informatyka:

 mgr Krzysztof Antczak

 mgr Krystyna Kozłowska wych. kl. VIc

 


najnowsze zdjęcia
 
 
kontakt
Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

imię i nazwisko
adres e-mail
miejsce na opinię, wniosek, pytanie