przejdź do Sochaczew.pl
169153 odwiedzin

kadra 2018/19

A A A

Dyrektor:        mgr Krzysztof Werłaty

Wicedyrektorzy:  mgr Anna Gołębiowska                      

                             mgr Małgorzata Dobrzyńska


pedagog:        mgr Maria Wypijewska

psycholog:       mgr Beata Domańska

świetlica:      mgr Urszula Karazja

                        mgr Beata Dałkiewicz

                       mgr Wiesława Mikulska

                       mgr Jolanta Fiedukowska

                       mgr Helena Pukosz

                       mgr Zofia Wrzesińska

                      mgr Katarzyna Żurawska

                     mgr Dariusz Górski

                  
 biblioteka:
                 mgr Marzena Stasiak

                   mgr Katarzyna Figut 

 Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

mgr  Teresa Wilczek , mgr Małgorzata Żakowska   wych. kl. Oa

mgr Bożena Pietrzak wych. kl Ia

mgr Jolanta Pisarek  wych. kl. Ib

mgr Anna Jalowska wych. kl. Ic

mgr Anna Matusiak wych. kl. IIa

mgr Elżbieta Tonecka wych. kl. IIb

mgr Izabela Wydrzyńska wych. kl. IIc

 mgr  Małgorzata Wylot wych. kl. IIIa

mgr Zofia Szydełko wych. kl. IIIb

 

Nauczyciele zespołu humanistycznego:

język polski:   
     mgr Anna Gołębiowska wych. kl. VId

     mgr Małgorzata Grzymkowska wych. kl. IVf

    mgr Anna Chmielewska- Wardziak wych. kl.VIa

    mgr Lena Gronecka  wych. kl. IVd

   mgr Zofia Wrzesińska wych. kl. Vc

historia:  
              mgr Aleksandra Brysiak

              mgr Eugeniusz Jędraszczak  

język angielski:
               
       Grażyna Biedugnis

         mgr Michał Sompor

         mgr  Izabela Wachowska

         mgr Izabela Winkler  wych. kl. VIe

         mgr Weronika Orlińska

                        
plastyka:mgr Aldona Kłos-Gosik wych. kl. VIb

muzyka:mgr Anna Zaremba

              mgr Aldona Kłos-Gosik

wych-fiz:
                mgr Arkadiusz Karaś wych. kl. IVe

                 mgr Anna Kulisiewicz-Misiak  kl. IVb

                mgr Dariusz Górski

                mgr Marzanna Popławska wych. kl. Va

               mgr Ewa Adamkiewicz wych. kl. Vd

               mgr Agnieszka Malesa

               mgr Krzysztof Werłaty

religia:                                
               mgr Elżbieta Księżak

               mgr Anna Sarnowska- Żakowska

              mgr Maria Podkańska

 

Nauczyciele zespołu matematyczno-przyrodniczo-  informatycznego:

matematyka:                       
                  mgr Renata Walisiewicz wych. kl. IVc

                    mgr Anna Żegnałek wych. kl. VIc

                    mgr Ewa Dąbrowska

przyroda:                            
             mgr Bożena Kopka wych. kl. Ve

                     mgr Violetta Radwańska wych. kl. VIa

technika: 
                  mgr Eugeniusz Jędraszczak

informatyka:                       
                   mgr Krzysztof Antczak

                  mgr Krystyna Kozłowska wych. kl. Vb

                  mgr Sylwia Czułek

nauczyciele wspomagający:  

                 mgr Katarzyna Żurawska

                mgr Magdalena Mikulska

 

 

 


kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość