przejdź do Sochaczew.pl
219548 odwiedzin

kadra 2019/20

A A A

Dyrektor:                    

 mgr Krzysztof Werłaty 

Wicedyrektorzy:    

mgr Anna Gołębiowska                                                    

mgr Małgorzata Dobrzyńska

pedagog:       

mgr Maria Wypijewska

psycholog:      

mgr Beata Domańska

świetlica:     

kierownik  świetlicy -  mgr Urszula Karazja

mgr Wiesława Mikulska

mgr Sylwia Pankowska

mgr Justyna wrzesińska- Nowak

mgr Jolanta Fiedukowska

mgr Helena Pukosz

mgr Agnieszka Malesa            

biblioteka:    

mgr Marzena Stasiak

mgr Beata Figut                                      

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

mgr  Teresa Wilczek , mgr Małgorzata Żakowska  wych. kl. Oa

mgr  Małgorzata Wylot wych. kl. Ia

mgr Zofia Szydełko wych. kl. Ib

mgr Bożena Pietrzak wych. kl IIa

mgr Jolanta Pisarek  wych. kl. IIb

mgr Anna Jalowska wych. kl. IIc

mgr Anna Matusiak wych. kl. IIIa

mgr Elżbieta Tonecka wych. kl. IIIb

mgr Izabela Wydrzyńska wych. kl. IIIc

Nauczyciele zespołu humanistycznego:

język polski:   

mgr Małgorzata Grzymkowska wych. kl. Vf

mgr Anna Chmielewska- Wardziak

mgr Lena Gronecka  wych. kl. Vd

mgr Zofia Wrzesińska wych. kl. VIc

historia:   

mgr Aleksandra Brysiak

mgr Eugeniusz Jędraszczak  

język angielski:  

mgr Barbara Okraska

mgr Michał Sompor

mgr  Izabela Wachowska

mgr Izabela Winkler  

plastyka:       

mgr Aldona Kłos-Gosik

muzyka:    

mgr Anna Zaremba

mgr Aldona Kłos-Gosik

wych-fiz:

mgr Arkadiusz Karaś wych. kl. Ve

mgr Anna Kulisiewicz-Misiak  wych. kl. Vb

mgr Dariusz Górski wych. kl. IVa

mgr Marzanna Popławska wych. kl. VIa

mgr Ewa Adamkiewicz wych. kl. VId

mgr Agnieszka Malesa

religia:    

mgr Anna Sarnowska- Żakowska

mgr Maria Podkańska

Nauczyciele zespołu matematyczno-przyrodniczo-  informatycznego:

matematyka:      

mgr Renata Walisiewicz wych. kl. Vc

mgr Anna Żegnałek wych. kl. IVb

mgr Ewa Dąbrowska

przyroda: 

mgr Bożena Kopka wych. kl. VIe

mgr Violetta Radwańska wych. kl. Va

technika: 

mgr Eugeniusz Jędraszczak

informatyka:

mgr Krzysztof Antczak

mgr Krystyna Kozłowska wych. kl. VIb

nauczyciele wspomagający:  

mgr Elżbieta Księżak

mgr Magdalena Mikulska

mgr Bożena Kopka


kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość