119071 odwiedzin
 
 

Zajęcia pozalekcyjne

A A A

Zajęcia pozalekcyjne realizowane w Szkole Podstawowej nr3 w roku szkolnym 2016/2017

Przedmiotowe w klasach IV-VI:

Prowadzący

Forma zajęć

Czas realizacji zajęć

Miejsce realizacji zajęć

Anna  Chmielewska -  Wardziak

Koło ortograficzne 

poniedziałek 8.00-8.45

s.44

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasy IV

czwartek 12.45-13.30

 

s.39

Małgorzata Grzymkowska

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego  klasa Va

wtorek 8.00-8.45

s.35

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego  klasa VIa,VIb

poniedziałek 13.45-14.30

s.35

Lena  Gronecka

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego  klasa IVe

czwartek 13.45-14.30

s.40

Zajęcia z uczniem zdolnym z języka polskiego   VId VIc

piątek 12.45-13.30

s.40

Zajęcia z uczniem zdolnym z języka polskiego   VId VIa

środa13.45-14.30

s.40

Eugeniusz Jędraszczak

Zajęcia wyrównawcze z historii klasa VIe

 

środa 8.00-8.45

 

s.36

Renata Walisiewicz

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

poniedziałek 13.45-14.30

s.45               

Koło matematyczne

środa 8.00-8.45

s.45               

Matematyka w otaczającym świecie klasa IVb, IVa

poniedziałek 8.00-8-55


s.45

czwartek 12.45-13.30

 

s.45

Anna Żegnałek

Zajęcia wyrównawcze z matematyki- klasa V

piątek 10.45-11.30              

s.43                

Koło matematyczne

  wtorek 13.45-14.30
14.40-15.25

s.33

Joanna Foryś

Zajęcia wyrównawcze z matematyki IVd

poniedziałek 12.45-13.30

s.34                           

Zajęcia wyrównawcze z matematyki IVd

poniedziałek 8.55-9.40

s.44

Zajęcia z uczniem zdolnym z matematyki Va IVd

 

piątek 12.45-13.30

s.8

Izabela Wachowska

Koło z języka angielskiego – przygotowanie do konkursów

poniedziałek 8.00-8.55

s.34               

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

środa 13.45-13.30

s.34

Izabela Winkler

Koło z języka angielskiego

wtorek 10.45-11.30

biblioteka     

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

czwartek 11.40-12.25

       s.34

Grażyna Biedugnis

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

 

poniedziałek 13.30-14.20

s.23

czwartek 13.30-14.15

Michał Sompor

Koło z języka angielskiego -rozwijanie umiejętności leksykalno-gramatycznych

 

poniedziałek 8.00-8.45

s.8

czwartek 13.45-14.30

s.23

Wioletta Radwańska

Zajęcia z dziećmi zdolnymi z przyrody

środa 8.00-8.45

s.41               

Zajęcia wyrównawcze z przyrody klasy IV

poniedziałek 13.45-14.30

 s.36

Bożena Kopka

Zajęcia wyrównawcze z przyrody  klasa VIc

wtorek 8.00-8.45

s.41                

Zajęcia wyrównawcze z przyrody  klasa Vd

piątek 8.55-9.40

 

 s.23

Helena Pukosz

Zajęcia wyrównawcze z przyrody

klasy IVd, IVe

 

co drugi poniedziałek 15.30-16.15

s.41

Aldona  Kłos -Gosik

Koło plastyczne 

poniedziałek 12.30-14.00

s.34               

czwartek 14.30-16.00

s.32

Anna Zaremba

 Zajęcia rozwijające umiejętności artystyczne- chór szkolny 

czwartek 13.45-15.25

 

s.37

Krystyna Kozłowska

Koło komputerowe 

wtorek 13.45-14.30

s.7

czwartek 13.45-14.30

Krzysztof Antczak

Koło komputerowe 

poniedziałek 15.30-16.15

s.43

wtorek 15.30-16.15

Sylwia Czułek

Zajęcia komputerowe – „Programujemy ze Scratchem”

wtorek 16.10-17.40             

s.43

piątek 16.10-17.40

Marzena Stasiak

Koło dziennikarskie

 

wtorek 8.00-8.45

biblioteka

 

środa 8.00-8.45

Katarzyna Figut

Koło dziennikarskie

 

wtorek 8.00-9.00

biblioteka

czwartek 8.00-9.00

Beata Domańska

Zajęcia-korekcyjno-kompensacyjne    klasa Vd, Vc

czwartek 8.00-9.00

s.23

                                                              klasa Vd 2 gr

czwartek 9.00-10.00

s.23

                                                                 klasa  IVc

wtorek 8.00-8.45

s.23

                                                                 klasa IVa

wtorek 8.55-9.40

s.23

                                                                 klasa VIb

poniedziałek 13.45-14.30

s.23

                                                                 klasa VId

poniedziałek 14.40-15.25

s.23

                                                                 klasa VIa

piątek 12.45-13.30

s.23

                                                                klasa Vb

piątek 13.45-14.30

s.23

                                                                 klasa VIe

piątek 14.40-15.25

s.23

Zajęcia pozalekcyjne w klasach I-III

Anna Jalowska

Koło ortograficzne

wtorek 11.40-12.25

s.24             

Koło matematyczne

poniedziałek 10.45-11.30

s.24      

Jolanta Fiedukowska

Koło ortograficzne

czwartek 11.40-12.25

s.27             

Zajęcia wyrównawcze klasa IIa

środa 11.40-12.25

s.5                    

Ewa Korn

Koło komputerowe klasa IIe

piątek 9.50-11.30

s.34                    

Anna Matusiak

Zajęcia wyrównawcze  klasa IIIa

środa 12.45-13.30

s.5

Koło ortograficzne „Małe dyktando”  klasy III

piątek 11.40-12.25  

s.11              

Zajęcia logopedyczne

czwartek 11.00-13.00

s.8                    

Wiesława Mikulska

Zajęcia wyrównawcze klasa IIIb

czwartek 10.45-11.30

s.23

Koło ortograficzne klasa IIIb

 środa 12.45-13.30

s.29 

Magdalena Mikulska

Koło matematyczne   klasa IIf

wtorek 10.45-11.30

s.5

Zajęcia wyrównawcze   klasa IIf

czwartek 13.45-14.30

s.8

Barbara Okraska

Koło języka angielskiego IIf

poniedziałek 12.00-12.45

s.24             

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego IId

piątek 13.00-13.45

s.5                    

Bożena Pietrzak

Zespół wyrównawczy klasa IIId

poniedziałek 10.45-11.30

s. 34

Koło matematyczne klasy III

piątek 11.40-12.25

s.23

Jolanta Pisarek

Zajęcia wyrównawcze klasa IId

wtorek 11.40-12.25

s.5               

Koło matematyczne klasa IId

piątek 11.40-12.25

s.5                                            

Krystyna Stańkowska

Koło matematyczne - klasa  IIb

poniedziałek 10.45-11.30

s.26

Zajęcia wyrównawcze- klasa  IIb

czwartek 11.30-12.25

s.26

Koło ortograficzne „Wesoła ortografia”- klasa  IIb

wtorek 11.40-12.25

 

s.26

Gry i zabawy ogólnorozwojowe -Zuchy- klasa  IIb

środa 15.25-16.20

 

s.25

Ratujemy i uczymy ratować

poniedziałek 11.40-12.25

Zofia Szydełko

Zajęcia wyrównawcze – klasa Ib

czwartek 11.40-12.25

s.5

Koło origami -  klasa Ib 

 

piątek 11.40-12.25

s.12

Elżbieta Tonecka

Koło plastyczne/ ortograficzne – klasy III

piątek 11.40-12.25

s.34

Koło przyrodnicze –dla uczniów  klas III

środa 12.25-13.30

s.38

Z książką za pan brat

wtorek 12.45-13.30

s.23

Izabela Wydrzyńska

Koło  teatralne – klasa IIIc

czwartek 11.40-12.25

s.28

Zespół wyrównawczy – klasa IIIc

piątek 11.30-12.25

s.5

Maria Wypijewska

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne klasa IIe

poniedziałek 11.30-12.25

s.29

 

klasa IIIb

czwartek 10.30-11.30

s.29

Małgorzata Wylot

Zespół wyrównawczy –klasa Ia

poniedziałek 11.30-12.25

s.5

Koło plastyczne –klas Ia

środa 11.40-12.25

s.39

Z książką za pan brat

piątek 11.40-12.25

s.28

Marcin Stencel

Rugby klasy II

poniedziałek 16.30-18.00

duża sala

gimnastyczna

klasy I

wtorek 16.30-18.00

klasy III

czwartek 16.30-18.00

Beata Domańska

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne klasa  IIIa

poniedziałek 12.45-13.30

s.8

Urszula Karazja

Zajęcia taneczne klasy IIb IId

 

środa 10.45-11.30

mała sala gimnastyczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia sportowe

Dariusz Górski

Zajęcia z piłki koszykowej chłopców kl VI-SKS

piątek 13.30-15.00

duża sala

gimnastyczna

Zajęcia z piłki ręcznej chłopców i dziewcząt  kl V-VI-SKS

wtorek 14.30-16.00

Arkadiusz Karaś

Piłka siatkowa  kl VI – SKS

środa 13.40-14.25

duża sala

gimnastyczna

Kl IV-V

14.30 -15.15

Anna Kulisiewicz-Misiak

Piłka koszykowa dziewcząt dla kl IV-VI-SKS

czwartek 14.30-16.00

duża sala gimnastyczna

Agnieszka Malesa

Piłka nożna dziewcząt dla kl IV-VI-SKS

czwartek 13.45-14.30

duża sala gimnastyczna

Zajęcia taneczne

piątek 13.45-14.30

Marzanna Popławska

Piłka siatkowa dziewcząt kl IV- VI SKS

poniedziałek 14.30-15.25

duża sala gimnastyczna

środa 8.00-8.45

Marcin Stencel

Zajęcia sportowe – piłka ręczna

wtorek 15.25-16.20

duża sala gimnastyczna

Rugby klasy VI

piątek 13.45-15.15

Krzysztof Werłaty

 

Badminton

środa 14.40-16.55

duża sala gimnastyczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia świetlicowe

Aleksandra Brysiak

Poznajemy legendy naszego kraju.

 

środa 9.40-10.40

piątek 9.40-10.40

świetlica

Ewa Dąbrowska

Świetlicowy artysta - zajęcia plastyczno-techniczne

poniedziałek 10.45-11.30

wtorek 8.15-9.00

świetlica

Eugeniusz Jędraszczak

Poznajemy historię naszego regionu-

 

piątek 10.45-11.30

świetlica

Elżbieta Księżak

„Żyję zdrowo i kolorowo” – zajęcia świetlicowe

środa 10.00-11.30

 14.40-15.25

świetlica

Urszula Karazja

Zajęcia artystyczne w świetlicy – Uczymy się  piosenek dla dzieci

czwartek 12.45-13.30

świetlica

Anna Kotowicz

Easy English – koło językowe– zajęcia świetlicowe

środa  7.30-8.15

środa 14.40-15.25

świetlica

Magdalena      Podkańska

Koło biblijne

 

poniedziałek 10.45-11.30

piątek 9.50-10.35

świetlica

Aneta Sompor

Zajęcia wyrównawcze z dziećmi świetlicowymi

 

wtorek 10.30-11.15

piątek 9.30-10.15

świetlica

Anna Sarnowska-Żakowska

Zajęcia świetlicowe – przygotowanie kl III  do I komunii świętej

wtorek 13.45-14.30

czwartek 15.35-16.20

świetlica

Justyna Wrzesińska

„Cała Polska czyta dzieciom”- zajęcia literackie

Z ortografią na wesoło

piątek 8.30-9.15

9.15-10.00

 

świetlica

Zofia Wrzesińska

„Z językiem polskim za pan brat”- ćwiczenia utrwalające zasady pisowni

poniedziałek 8.30-10.00

 

świetlica

 

najnowsze zdjęcia
 
 
kontakt
Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

imię i nazwisko
adres e-mail
miejsce na opinię, wniosek, pytanie