Rekrutacja do kl.0

Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 im.Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie

z  dnia 28.03.2017r.

Uprzejmie informujemy, że rozpoczyna się elektroniczny nabór  do klas „zerowych” szkół podstawowych dzieci urodzonych w 2011 roku (6 latki), których dotyczy roczny obowiązek przygotowania przedszkolnego  oraz dzieci z  rocznika 2012 (5 latki)decyzja rodziców.

Proponujemy jeden oddział 5-cio godzinny bez wyżywienia, z możliwością korzystania tylko z obiadów i jeden oddział 10-cio godzinny z pełnym wyżywieniem.

W dniach 10.04 – 10.05.2017r. na stronie internetowej  www.sochaczew.przedszkola.vnabor.pl mogą państwo wprowadzać dane osobowe dzieci do wybranej placówki z terenu Gminy – Miasto Sochaczew. 12.05.2017r. zostaną opublikowane i ogłoszone listy dzieci zakwalifikowanych do klasy „zerowej”.

Rekrutacja uzupełniająca będzie trwała od dnia 20.06.2017r. do dnia 28.06.2017r. dla dzieci spoza terenu Gminy – Miasto Sochaczew

W razie potrzeby dodatkowe informacje udzielane są w sekretariacie szkoły.

Serdecznie zapraszamy.

najnowsze zdjęcia

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie