przejdź do Sochaczew.pl
168962 odwiedzin

Rok szkolny 2017/18

A A A

Drużynowy Międzyszkolny Turniej Szachowy o Puchar 
      Polski Niepodległej

                         IV miejsce zespołowo
            indywidualnie     
       II miejsce w kat. kl I- III Dominik Wrzesiński kl. IIIb
     III miejsce w kat. kl I- III  Aleksandra Sylwestrzak kl. IIIb
     III miejsce w kat. kl. IV- VI Dominik Wrzesiński kl. IIIb
 

 
 

III miejsce w kat. kl. IV- VI Blanka Bluczak kl. IVb

Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków – Bielice 2018

         rocznik 2010   X miejsce Oliwia Redes kl. Ia
         rocznik 2009   V miejsce Dawid Jażdżyk kl. IIIf
                                   X miejsce Maja Fedorowicz kl. IIId
         rocznik 2008   VIII miejsce Kacper Kacprzak kl. IVe
                  rocznik 2007    IV   miejsce Kamil Jażdżyk kl.IVd
                                   VII miejsce Oskar Edward kl. IVd
                                   IX miejsce Sebastian Kuciapski kl. IVa
        rocznik 2006     II miejsce Michalina Gosik kl. VIc
        rocznik 2005    VIII miejsce Julia Skomiał kl. VIc
                                   X miejsce Patryk Staniak kl. VId
  

Puchar dla szkoły za najlepiej prezentujących się podczas   
                                ceremonii otwarcia

VII edycja powiatowego konkursu plastycznego     „ Poezja ks. Jana Twardowskiego
      w obrazach”
 

             I miejsce  Michalina Kochanowska kl. IIId
          wyróżnienia   Jan Dąbrowski kl. IIIb
                                 Aleksandra Sylwestrzak kl. IIIb

 

Miejski Turniej Gier i Zabaw Ruchowych o Puchar Wiosny

                 IV miejsce zespołu klas I
                         I miejsce zespołu klas II
                         I miejsce zespołu klas III
         ogólna klasyfikacja II miejsce zespołu uczniów SP3

XXV powiatowy plastyczny konkurs dla dzieci „ Plastek”-   „ Mój wymarzony pluszak,   
      moja ulubiona zabawka”

  III miejsce  Hanna Fiołek kl. IIIc

Szkolny Konkurs Talentów

        I miejsce -   Ola Gorzelak (IIIc – śpiew)

       II miejsce - Bartosz Górz (IIId – taniec breakdance)

    III miejsce - duet: Bartosz Ciura i Zuzia Starzec  (Vb-śpiew) 

Wyróżnienia otrzymali: Tosia Deręgowska (IVa – rysunek), Iga Kacprzak (IVd – gra na flecie), Kinga Królik (IVc – taniec), Maks Ziemiańczyk (VIb – układanie kostki Rubika), Michalina Andrzejczak (IIIc – śpiew).

II Powiatowy Szkolny Konkurs „ Bezpiecznie, Zdrowo,  Rowerowo”
              II miejsce zespołu w składzie:
                               Natalia Zarzyńska kl. Va
                               Zuzanna Niedzielska kl. Va
                               Dawid Leipus kl. Ve
                               Patryk Ufa kl. Vd

Międzypowiatowe zawody w czwórboju atletycznym

       III miejsce drużyny dziewcząt w składzie:
      Julia Skomiał, Michalina Gosik, Urszula Walisiewicz,  
      Dominika Czubak, Milena Szatkowska, Marcelina Paduch,
      Urszula Jagielska, Aleksandra Tymorek

Powiatowe zawody w czwórboju atletycznym 

      I miejsce drużyny dziewcząt w składzie:
      Julia Skomiał, Michalina Gosik, Urszula Walisiewicz,  
      Dominika Czubak, Milena Szatkowska, Marcelina Paduch,
      Urszula Jagielska, Aleksandra Tymorek

Eliminacje w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt  i chłopców

 do zawodów powiatowych

     I miejsce drużyny dziewcząt w składzie:
     Julia Skomiał, Michalina Gosik, Urszula Walisiewicz,  
     Dominika Czubak, Milena Szatkowska, Marcelina Paduch,
     Urszula Jagielska, Aleksandra Tymorek

      III miejsce drużyny chłopców w składzie:
      Cezary Sokołowski, Bartosz Dubielecki, Mikołaj Bednarczyk, 
      Oskar Mazurek, Bartosz Żurawski, Kamil Jażdżyk,
      Adam Górski

 Międzynarodowy konkurs matematyczny „ Kangur 2018 ”

       kl. II   wyróżniony       Jan Brodowicz kl. IIb
         kl. III wyróżniony        Dominik Wrzesiński kl. IIIb
                                              Mateusz Wrzesiński kl. IIIb
         klasy IV wyróżniony    Kacper Kamiński IVc

         klasy V  wyróżniony    Mateusz Martinek kl. Va

VII Ogólnopolski konkurs plastyczny im. Wł. Ślewińskiego  
      pod hasłem „ Kocham Polskę…. Niepodległa”

                    Nagroda Ministra Dziedzictwa Kulturowego
       Nagroda Posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Macieja Małeckiego
                                   dla Michaliny Gosik kl. VIc

                          Nagroda Sochaczewskiego Centrum Kultury 
                                   dla Nikoli Lebiody kl. IIIc

V edycja miejskiego konkursu plastycznego „ Moja ulubiona  pora roku”

                III miejsce Karolina Zaczkowska kl. Ia
               wyróżnienie   Lena Mrozińska kl. Ia

Powiatowy konkurs „ Jan Paweł II- Patron Najgodniejszy”

                    wyróżnienie Aleksandra Tempczyk kl. IVd

III edycja miejskiego konkursu  dla uczniów klas trzecich 
       „ Mali poeci piszą wiersze o wiośnie”

                 III miejsce   Aleksandra Gorzelak kl. IIIc
                     wyróżnienia   Antonina Bolimowska kl. IIId
                                             Karolina Ciura kl. IIIf
                                            Jan Dąbrowski kl. IIIb

III edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki
       Obcojęzycznej     „ Nieangielskiej”
                 I miejsce    Maja Jakubiak kl. IIIc
                                        Aleksandra Gorzelak kl. IIIc
                      II miejsce  Weronika Zawadzka kl. IIIc

XX  jubileuszowa edycja miejsko- gminnego konkursu 
           ortograficznego „ Małe Dyktando”
 

         I miejsce – złoty medal      Dominik Wrzesiński  kl. IIIb
        II miejsce – srebrny medal  Mateusz Wrzesiński kl. IIIb
        III miejsce – brązowy medal    Maja Jakubiak kl. IIIc
                                                            Kornelia Matuszewska kl. IIIa

III edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki
       Obcojęzycznej     „ Nieangielskiej”
                 I miejsce    Maja Jakubiak kl. IIIc
                                        Aleksandra Gorzelak kl. IIIc
                      II miejsce  Weronika Zawadzka kl. IIIc

III edycja powiatowego  konkursu  „ Mistrz Gramatyki”

                 II miejsce Oliwia Krajewska  kl.VIa
                                   Michalina Gosik  kl.VIc
             wyróżnienie Julia Bąk  kl.VId

XIV edycja Miejskiego Konkursu Przyrodniczego
     pod hasłem „ Odkrywamy tajemnice życia w wodzie”

                        I miejsce zespołowo SP3

      indywidualnie III miejsce Piotr Magdaliński kl. IIIf
                           wyróżnienie Kornelia Jaworska kl. IIIc

 

XVI Szkolne Mistrzostwa Powiatu Sochaczewskiego w pływaniu

             II miejsce sztafety klas młodszych w składzie:
                         Iga Kacprzak
                         Marysia Wachowska
                         Antoni Nowak
                         Michał Wronisz

XXXVIII edycja Miejsko- Gminnego Małego Konkursu Recytatorskiego

                   I miejsce  Lana Kopowicz kl. IIIa
                  wyróżnienia  Victoria Krupa kl. IIIc
                                         Michalina Gosik kl. VIc

Międzyszkolny Turniej w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt

                                       I miejsce SP3

Międzyszkolny Turniej w Mini Piłkę Siatkową Chłopców

                                    I miejsce SP3

Powiatowy Turniej w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt  w Janowie

                                       IV miejsce SP3

Powiatowy Turniej w Mini Piłkę Siatkową Chłopców w Paprotni

                             III miejsce SP3

Miedzyszkolny Turniej w Mini Piłkę Ręczną Dziewcząt

                            I miejsce SP3

Miedzyszkolny Turniej w Mini Piłkę Ręczną Chłopców

                           II miejsce SP3

Powiatowy Turniej w Mini Piłkę Ręczną Dziewcząt

                           I miejsce SP3

XV Powiatowy Konkurs Matematyczny   „ Mistrz Matematyki” dla uczniów klas III

                        III miejsce zespołu SP3 w składzie:
                                     Dominik Wrzesiński kl. IIIb
                                     Mateusz Wrzesiński kl. IIIb
                                    Artur Pajkowski kl. IIIb
                                    Michał Machała kl. IIIa
                                    Maja Jakubiak kl. IIIc

III Powiatowy Konkurs Literacki „ List do…..”

             III miejsce  Michalina Gosik kl. VIc 

Sochaczewski Festiwal Teatralny SPAT

        wyróżnienie grupy teatralnej w składzie:

Maria Łada, Anna Marciniak, Julia Bąk, Julia Kałęcka, Kinga Paradowska, Urszula Jagielska, Weronika Wojciechowska, Karolina Żakowska

Powiatowy konkurs plastyczny w ramach projektu  „ Cztery Pory Roku Polskiej  

      Niepodległości”  pod hasłem:  „ Polska to mój kraj, moja Ojczyzna”

             nagrody       Weronika Adamkiewicz kl. IVd
                                        Michalina Gosik kl. VIc
                  wyróżnienia Hanna Fiołek  kl. IIIc
                                       Maja Jakubiak kl. IIIc

Powiatowy Konkurs na Ozdobę Wielkanocną

                  Szymon Szafrański kl. IIId
                 II miejsce   Agata Piątek kl. VIa
                 III miejsce  Dawid Hetmanowski kl. IVa

II Powiatowy konkurs plastyczny   „ Komiksowy Sochaczew”

                III miejsce Kacper Brażuk kl. IVa

V Festiwal Poezji i Pieśni Patriotycznej   „ Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem”

     w kat. recytacja kl. I- III
                   I miejsce   Lena Kopowicz kl. IIIa
          kl. IV- VI
                   III miejsce     Oliwia Gozdek kl. VIc
                   wyróżnienie  Przemysław Tylkowski kl. IVc

       w kat. śpiew
                    I miejsce Bartosz Ciura kl. Vb
                    wyróżnienie  Michalina Gosik kl. VIc
                                          Oliwia Gozdek kl. VIc

Szkolny konkurs języka angielskiego dla klas IV-VI   „ Z ANGIELSKIM
      ZA PAN BRAT”

      klasy IV

I miejsce    Maja Martinek IVa
                   Amelia Mazur IVa
                   Aleksandra Jażdżyk IVa

II miejsce  Antonina Deręgowska IVa
                  Alicja Błaszczyk IVb

III miejsce Stanisław Pisarek IVa

     klasy V

I miejsce   Mateusz Martinek Va

II miejsce  Kacper Hepner Vc

III miejsce Wiktor Dobrzyński Vc

     klasy VI

I miejsce   Tobiasz Oszczak VId

II miejsce  Natalia Gratys VId
                  Mateusz Tarnowski VId
                  Bartosz Pliszka VIb

III miejsce Michalina Gosik VIc

XV edycja powiatowego konkursu „ Tę książkę warto   przeczytać”

            II miejsce Lena Kopowicz kl. IIIa

Szkolny konkurs plastyczny „ Bezpieczny Internet” dla uczniów kl. I- III

                I miejsce Kornelia Matuszewska kl. IIIa
                     II miejsce  Natalia Dukalewska kl. IIa
                     III miejsce Karina Luch kl. IIa

Szkolny konkurs wiedzy pt.: „ Bezpieczny Internet”dla uczniów kl. IV- VI 

kl. IV

               I miejsce    Maja Kalinowska kl. IVb
                                  Łukasz Kruczyk kl. IVb
              II miejsce   Wiktoria Starzec kl. IVd
              III miejsce  Kacper Brażuk kl. IVa
                                  Sebastian Kuciapski kl. IVa
                                  Jakub Kupiec kl. IVa
                                  Aleksander Majorek kl. IVa
                                  Maja Martinek kl. IVa
                                  Amelia Mazur kl. IVa
                                  Michał Świątek kl. IVa
                                  Radosław Błażejewski kl. IVb
                                  Bartosz Dybiec kl. IVb
                                  Martyna Małecka kl. IVb
                                  Michalina Wachowska kl. IVc
                                  Wiktor Kącki kl. IVd

kl. V
             I miejsce    Bartosz Ciura kl. Vb
                                Wiktor Dobrzyński kl. Vc
                                Julia Felczak kl. Va
                                Kacper Hepner kl. Vc
                                Antoni Mikołajczyk kl. Vb
                                Zuzanna Niedzielska kl. Va
            II miejsce   Natalia Kordzik l. Vd
                                Mateusz Martinek kl. Va
                                Tomasz Myczka kl. Va
                                Karol Orliński kl. Vc
                                Zuzanna Perak kl. Vc
                                Martyna Pytel kl. Va
                                Oliwier Szymański kl. Vb
                                Oliwier Ślusarz kl. Vc
                                Ula Walisiewicz kl. Vc
          III miejsce   Aleksandra Gawrońska kl. Vc
 

 kl. VI

            I miejsce    Izabela Szymańska kl. VIb
            II miejsce  Zuzanna Kweclich kl. VIc
                               Igor Dragan kl. VIc
            III miejsce Mikołaj Bednarczyk kl. VIc
                               Weronika Kitlińska kl. VIc

           wyróżnienia
                               Kacper Biernacki kl. VIc
                               Michalina Gosik kl. VIc
                               Oliwia Gozdek kl. VIc
                               Maksymilian Kocon kl. VIb
                               Patryk Matusiak kl. VId
                               Maksymilian Robak kl. VIa  

II Powiatowy konkurs kolęd i pastorałek „ Jam jest Dudka”

                wyróżnienie   Aleksandra Gorzelak kl. IIIc  

II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w językach obcych

               kat. kl. I- III  soliści
                             I miejsce    Karolina Ciura kl. IIIf
                             II miejsce  Marta Fabisiak kl. IIId
                   kat. kl. IV- VI  zespoły
                            II miejsce zespołu w składzie:
                                    Michalina Gosik kl. VIc
                                   Julia Skomiał kl VIc
                                   Oliwia Gozdek kl. VIc

Szkolny Konkurs Kolęd

    kl. I- III
             I miejsce   Aleksandra Gorzelak kl. IIIc
             II miejsce  Kornelia Matuszewska kl. IIIa
             III miejsce Karolina i Kamil Zaczkowscy kl. Ia
   kl. IV- VI
             I miejsce    Kacper Biernacki kl. VIc
             II miejsce  Michalina Gosik kl. VIc, Bartosz Ciura kl. Vb
                               Izabela Kamińska kl. VIc
            III miejsce Julia Skomiał kl. VIc
                                Bartłomiej Kocimski kl. IVa
 

wyróżnienia           Julia Sobiech kl. IIb
                                Karolina Ciura kl. IIIc
                                Michał Wronisz kl. IIIc
                     Victoria Krupa, Michalina Bizoń kl. IIIc
                                Michalina Kochanowska kl. IIId
                                Wiktoria Maślanka kl. Ve
 Sebastian Rosłoniak, Dawid Ciszewski, Krystian Biedugnis kl. Ve

                                Lena Połeć kl. IVc
                                Zuzanna Starzec kl. Vb

Powiatowy konkurs na ozdobę świąteczną i kartki  bożonarodzeniowe

                       nagroda dla Weroniki Kitlińskiej z kl. VIc

XI powiatowy miedzyświetlicowy konkurs plastyczny
     na najładniejszą i najciekawszą ozdobę choinkową

           wyróżnienie       Konga Zielińska kl. IIIa

VIII edycja miejskiego konkursu „ Let, s Sing in English”

          w kat. soliści II miejsce   Oliwia Gozdek kl. VIc

Mikołajkowe Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew

    uczniowie młodsi

                 II miejsce sztafety w składzie:
                           Maria Wachowska
                           Iga Kacprzak
                           Oskar Starzec
                           Wojciech Pawelec

          III miejsce indywidualnie  Maria Wachowska kl. IIIa

      uczniowie starsi
                III miejsce sztafety w składzie:
                              Michalina Gosik
                              Aleksandra Gawrońska
                              Oskar Klatt
                              Dawid Gensler

 XXV Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową
      
wyróżnienia     Ania Marciniak kl. VId
                                 Maria Łada kl. VId
                                 Zuzanna Kwiek kl. IVd
                                 Sebastian Giza kl. IVe
                                 Antonina Dęręgowska kl. IVa
 

Miejski konkurs plastyczny „ Sochaczew. Cztery pory roku”
           nagrodzeni    Hanna Fiołek kl. IIIc
                                  Wiktoria Starzec kl. IVd
                                  Julia Gębka kl. Va
                                  Anna Marciniak kl. VId
                                  Weronika Zawadzka kl. IIIc
                                  Amelia Baszczyc kl. IIa
                                  Lana Gałązka kl. VId
                                  Bartosz Ciura kl. Vb
                                  Waronika  Adamkiewicz
                                  Weronika Żegnałek kl. IIIc
  • Ogólnopolski Test Ortograficzny

            kl. IIIb 

           Dominik Wrzesiński- dyplom laureata, nagroda książkowa
             Artur Pajkowski- dyplom laureata
             Amelia Sitkowska- dyplom laureata
             Daria Wróblewska- dyplom laureata
             Mateusz Wrzesiński- dyplom wyróżnienia
             Maja Szczypińska- dyplom wyróżnienia
             Anna Kniewska- dyplom wyróżnienia

  • IV Powiatowy Sochaczewski Konkurs Historyczny    „ Druga Rzeczpospolita. 
      Dlaczego  zniknęła z mapy Europy?”

 

       kategoria kl. III
                   II miejsce Dominik Wrzesiński kl. IIIb
                   III miejsce Mateusz Wrzesiński kl. IIIb
       kategoria kl. IV
                   I miejsce Amelia Jarota kl. IVb
       kategoria kl. V
                   Wiktoria Łunkiewicz kl.Vd

  • Powiatowe Dni Retoryki

                    II miejsce- Srebrny Cyceron
      w kategorii „ kabaret” dla   Michaliny Gosik kl. VIc  i Bartka Ciury kl. Vb

 

  • II edycja konkursu literackiego „Świat bez przemocy”

      I miejsce w grupie wiekowej 7-10 -Aleksandra Szymańska kl. IIIb

        wyróżnienia: Dominik i Mateusz Wrzesińscy kl. IIIb

  • Szkolny konkurs recytatorski- eliminacje do Powiatowych Dni Retoryki

    uczniowie, którzy będą reprezentować szkołę:

    kl. I- III
                 Lena Kopowicz kl. IIIa
                 Aleksandra Sylwestrzak kl. IIIb
                 Victoria Krupa kl. IIIc

    kl. IV- VI
 kat. poezja      Klara Kisiel kl. IVa
                         Iga Kacprzak kl. IVd
                         Przemek Tylkowski kl. IVc
                         Iza Kamińska kl. VIc
                         Maria Łada kl. VId

 kategoria kabaret  Michalina Gosik kl. VIc
                     Bartosz Ciura kl. Vb
                     Zuzanna Starzec kl. Vb
                     Maksymilian Andrzejczak kl. Vb

  •  IV Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej

  kat. kl. IV- VI

 III miejsce zespołu wokalnego w składzie:
 Michalina Gosik kl. VIc
 Oliwia Gozdek kl. VIc
 Julia Skomiał kl. VIc

  • I Powiatowy Konkurs Wokalny Piosenki Patriotycznej pt.: „ Polskie drogi”

   II miejsce zespołu wokalnego w składzie:
  Michalina Gosik kl. VIc
  Oliwia Gozdek kl. VIc
  Julia Skomiał kl. VIc

 III miejsce indywidualnie   Bartosz Ciura kl. Vb

  • Szkolny konkurs literacko- plastyczny „ Strofy znad Bzury”

  I miejsce      Bartosz Pliszka kl. VIb
                        Michalina Gosik kl. VIc
  II miejsce     Amelia Jarota kl. IVb
 wyróżnienia Agnieszka Nowakowska kl. IVd
  Dominik Wrzesiński kl. IIIb
  Mateusz Wrzesiński kl. IIIb
  Aleksandra Szymańska kl. IIIb


  • Ogólnopolski Konkurs Papieski- XII edycja

wyróżnienie   Jan Borek kl. IIIc  

 


kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość