przejdź do Sochaczew.pl
211560 odwiedzin

Rok szkolny 2018/19

A A A

Wyniki konkursów rok szkolny 2018/2019

 

1.Miejski konkurs wiedzy o Janie Pawle II pod hasłem
   „ Jan Paweł II- papież wolności”

       I   miejsce  Paulina Kasprzak kl. VIc
      II  miejsce  Wojciech Jakubowski kl. kl. IVe
      III miejsce Amelia Jarota kl. Vb

2. Szkolny konkurs  literacko- plastyczny „ Strofy znad Bzury-    
    Niepodległość  w oczach dziecka”

        kategoria „wiersz”
                  I miejsce  Daniel Połeć kl. IIIb
                  II miejsce Wojciech Jakubowski kl. IVe
                                    Martyna Dorywalska kl. Va

            wyróżnienia   Mikołaj Jałmień kl. VId
                                    Rafał Kalbarczyk kl. VId
                                    Dominik Wrzesiński kl. IVb
                                    Mateusz Wrzesiński kl. IVb
       kategoria „ praca plastyczna”
                  I miejsce  Karolina Zaczkowska kl. IIa
                  II miejsce Lena Jurkiewicz kl. IIa
                                    Lena Mrozińska kl. IIa
                                    Oliwia Redes kl. IIa
                                    Szymon Socha kl. IVe
                III miejsce  Adam Jeznach kl. IIa
                                    Nikola Hetmanowska kl. IIa
                                    Oliwier Jaworski kl. IIa

3. Powiatowy patriotyczny konkurs plastyczny    „ Muzyką malowane”

                        wyróżnienie Michalina Bizoń kl. IVc

4. V Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej

                            III miejsce Bartosz Ciura kl. VIb

5. Szkolny konkurs recytatorski dla uczniów kl. I- III-    
       eliminacje  do Powiatowych Dni Retoryki

              I   miejsce Amelia Fabisiak kl. IIc
              II miejsce Jakub Bajerman kl. IIa
         wyróżniania  Alicja Figut kl. Ib
                                Lena Brodowicz kl. IIc

6. Szkolny konkurs recytatorski dla uczniów kl. VI- VI- eliminacje 
     do Powiatowych   Dni Retoryki

          wyróżnieni  Aleksandra Sylwestrzak kl. IVb
                                Victoria Krupa kl. IVc
                                Maja Fedorowicz kl. IVd
                                Iga Kacprzak kl. Vd
                                Wiktoria Włodarczyk kl. Vc

7. Mistrzostwa Powiatu Sochaczewskiego w Pływaniu Drużynowym

                 II miejsce drużyny chłopców w składzie:
          Jan Borek, Michał Wronisz, Rafał Warpechowski
          Antoni Nowak, Antoni Owczarzak, Oskar Starzec
          Jakub Białas, Szymon Baszczyc, Ivo Mroziński
          Antoni Mikołajczyk, Mikołaj Martinek, Maks Andrzejczak

8. Powiatowy konkurs literacki „ Świat bez przemocy’ pod   hasłem „ Zawsze zostaje ślad-
     wirtualna rzeczywistość i jej zagrożenia”

            wyróżnienia Aleksander Guzek kl. Vd
                                 Amelia Wardziak kl. VIb

10. XVI edycja konkursu zbiórki makulatury i puszek  aluminiowych

        wyróżnienia    Jakub Piłat kl. IVb
                                 Aleksandra Gorzelak kl. IVc
                                 Martyna Janiak kl. IVc
                                 Julia Strońska kl. IVe

11. XIII Powiatowe Dni Retoryki
          kategoria poezja
         Srebrny Cyceron   Aleksandra Sylwestrzak kl. IVb

12. V Powiatowy Sochaczewski Konkurs Historyczny  dla uczniów szkół podstawowych
      „ Polskie drogi  do wolności”

      kategoria -  kl. III  
                      II miejsce Hubert Krawczyk kl. IIIb
            II miejsce drużyny kl. III w turnieju historycznym
      kategoria -  kl. IV
                     wyróżnienie Kornelia Jaworska kl. IVc
      kategoria -  kl. V
                      II miejsce Klara Kisiel kl. Va
      kategoria -  kl. VI
                      III miejsce Wiktoria Łunkiewicz kl. VId

13. Międzyszkolny konkurs matematyczny „ Mistrz tabliczki mnożenia”

                   I miejsce  Dominik Wrzesiński kl. IVb

14. Powiatowy konkurs piosenki w języku angielskim   „ LET, S SING IN ENGLISH”

          kategoria kl. I- III

        III miejsce zespołu w składzie: Natalia Dukaczewska kl. IIIa
                                                             Zuzanna Maciejczak kl. IIIa

             kategoria kl. VI- VI

                 II miejsce Bartek Ciura kl. VIb

15. Mikołajkowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Sochaczewa

     kategoria I ( rocznik 2011/ 2010)

               I miejsce Lana Mrozińska kl. IIa
               V miejsce Wojciech Pawelec kl. IIb

    kategoria II ( rocznik 2009/ 2008)

               IV miejsce Antoni Nowak kl. IVb
               V miejsce Michał Wronisz kl. IVc

   zespołowo w roczniku 2011/ 2009

             I miejsce zespołu w składzie:
                    Lena Mrozińska
                    Weronika Przewoźnik
                    Wojciech Pawelec
                    Michał Wronisz

16. Międzyszkolny Turniej Dziewcząt i Chłopców w Badmintonie

         I miejsce dziewcząt: Łucja Wawer
                                            Aleksandra Tempczyk

         II miejsce chłopców: Kamil Jażdżyk
                                             Oskar  Edward


17. III Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych
      w językach obcych dla szkół podstawowych

              wyróżnienie   Karolina Ciura kl. IVf

18. Konkurs na ozdobę świąteczną i kartkę bożonarodzeniową
                  II miejsce   Natalia Redes kl. Va
19. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie

               II miejsce Łucja Wawer kl. Vd
                                 Aleksandra Tempczyk kl. Vd
                    III miejsce Kamil Jażdżyk kl. Vd
                                  Edward Oskar kl. Vd

20. Międzyświetlicowy konkurs plastyczny na najładniejszą ozdobę choinkową

                       wyróżnienie   Agata  Kącka kl. Ia

21. Szkolny Konkurs Kolęd  

     kl. I- III
                   I miejsce Zuzanna Płocińska kl. Ib
                   II miejsce Wiktoria Fiedukowska kl. IIa
                   III miejsce Karolina Zaczkowska kl. IIa
       wyróżnienie Julia Sobiech kl.

    kl. IV- VI
                 I miejsce Weronika Żegnałek kl. IVc
                 II miejsce Bartosz Ciura kl. VIb
                 III miejsce duet Michalina Kochanowska kl. IVd
                                             Izabela Dobrzyńska kl. IVd
     wyróżnienia Zuzanna Starzec kl. VIb
                    Hanna Fiołek kl. IVc
                           Benedykt Adamski kl. IVe

22. III Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek  „ Jam jest dudka”

          kl. I- III
             
II miejsce zespołu w składzie:
                            Kamil Zaczkowski kl. IIa
                            Karolina Zaczkowska kl. IIa
                            Gabriela Brażuk kl. IIa

        kl. IV- VI
              
  III miejsce  Bartosz Ciura kl. VIb

23. Szkolny konkurs języka angielskiego „ Z angielskim za pan brat”

        kl. IV
                
I miejsce Kacper Pisarek kl. IVf
                      II miejsce Zofia Jarota kl. IVd
                      III miejsce Krystian Kacprzak kl. IVe
          wyróżnienia  Weronika Zawadzka kl. IVc
                                 Kornelia Matuszewska kl. IVa
                                 Bartosz Górz kl;. IVd
                                Aleksandra Gorzelak kl. IVc

         kl. V
                     I miejsce  Natalia Wardziak kl. Vd
                    II miejsce Maja Martinek kl. Va
                    III miejsce Iga Kacprzak kl Vd
                                       Sebastian Kuciapski kl. Va
            wyróżnienia Marcin Czerwonka kl. Ve
                                 Wiktoria Starzec kl. Vd
                                 Kacper Brażuk kl. Va

      kl. VI
              
I miejsce Natalia Borkowska kl. VId
                   II miejsce Amelia Wardziak kl. VIb
                   III miejsce Wiktor Dobrzyński kl. VIc
                                      Kacper Hepner kl. VIc
          wyróżnienia Zuzanna Niedzielska kl. VIa
                                Miłosz Pruski kl.VIa kl. VIa
                                Maksymilian Andrzejczak kl. VIb
                                Mateusz Martinek kl. VIa

24. Miejski konkurs piosenki „ Zaczarowany bajek świat”dla dzieci świetlicowych

                     II miejsce Wiktoria Fiedukowska
                           III miejsce Piotr Wronisz

25. VI Powiatowy festiwal Poezji i Pieśni  Patriotycznej  „ Nie mówię szeptem,
        gdy mówię skąd jestem”

                 kategoria – pieśń patriotyczna
                                        III miejsce Bartosz Ciura kl. VIb
                                       wyróżnienie Weronika Żegnałek kl. IVc
                 kategoria – poezja patriotyczna
                                     wyróżnienie  Aleksandra Sylwestrzak kl. IVb

26. Projekt „ KOMIKS  BLIŹNIACZY ”

            nagrodzone   Natalia Wardziak kl. Vd
                                       Weronika Zawadzka kl. IVc

27.   XVI edycja  powiatowego konkursu  „Tę książkę warto przeczytać”  

    wyróżnienie w kategorii klas I-III   Alicja Figut

    III miejsce w kategorii klas I-III  Helena Łaś

    III miejsce w kategorii klas IV-VI   Lena Kopowicz
               oraz nagroda specjalna ufundowana przez
               Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną

28. Powiatowy konkurs wokalny „ DO, RE, MI”

                III miejsce Bartosz Ciura kl. VIb

29. Konkurs plastyczno- techniczny dla 5 i 6- ciolatków
       „ Niezwykły instrument muzyczny”

                  III miejsce Dawid Cendecki
                  wyróżnienie Maja Szymonowicz

30. Klubowy turniej par brydża sportowego „Pierwszy krok”
      o puchar Wójta Gminy Sochaczew

         po rozegraniu 20 rozdań
      
 III miejsce  Mateusz i Dominik Wrzesińscy kl. IVb 

        w klasyfikacji drużynowej
       
III miejsce  SP. nr 3 w Sochaczewie 

31. Powiatowy konkurs plastyczny „ Ozdoba wielkanocna”,  „ Kartka wielkanocna”

                                 I miejsce  Milena Wajda kl. Ve

32. IV edycja Powiatowego Konkursu „ List do…”

                   wyróżnienie  Wiktoria Gałkowska kl. Vc

33. XXXIX Mały Konkurs Recytatorski

         kl. I- III
           wyróżnienie  Jakub Bajnerman kl. IIa
         kl. IV- VI
          wyróżnienie  Lena Kopowicz kl. IVa

34. Powiatowy konkurs „ Mistrz Języka Polskiego”

         wyróżnienie   Urszula Walisiewicz kl. VIc
                                    Klara Kisiel kl. Vd

35. XV edycja powiatowego konkursu „ Wydajemy własną 
      książkę” – tytuł  „ Zaczęło się na dworcu w Sochaczewie”

   I miejsce   Gabriela Ostaszewska kl. IIIb

   II miejsce  Hanna Fiołek  kl. IVc


36. Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków – Bielice 2019 

        rocznik 2009 
           dziewczęta      XIII miejsce Maja Fedorowicz
           chłopcy           IV miejsce Dawid Jażdżyk

        rocznik 2010  dziewczęta   
                                          X miejsce Natalia Hoyer
        rocznik 2006  dziewczęta   
                                          VIII miejsce Urszula Walisiewicz

37. Międzynarodowy konkurs matematyczny „ Kangur 2019”

          wynik  bardzo dobry  Mateusz Wrzesiński kl. IVb

          wyróżnienia

Joel Robak kl. IIa

Sandra Basior kl. IIIa

Rafał Warpechowski kl. IVc

Dominik Wrzesiński kl. IVb

Kacper Pisarek kl. IVf

Wojciech Jakubowski kl. IVe

                                Kacper Hepner kl. VIc

38. III edycja miejskiego konkursu „Cztery pory roku w wierszu i piosence”

                  III miejsce   Julia Grzelak kl. Ic
                  wyróżnienie Alicja Figut kl. Ib

39. VI edycja miejskiego konkursu plastycznego   „ Moja ulubiona pora roku”

                       II miejsce Wiktoria Zakrzewska kl. Ic

40. Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „ Panda 2019”

                       I miejsce     Wojciech Jakubowski kl. IVe
                   wyróżnienia   Filip Twardowski kl. Ve
                                           Sebastian Kuciapski kl. Va

41. XXVI Powiatowy Plastyczny Konkurs dla dzieci „ Plastek”
     pod hasłem „ Zwierzęta i ich rodziny”

                   III miejsce  Rozalia Jaworska kl. Ic

 


 



 


 

 







kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość