Centrum Multimedialne

Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej

to cztery stanowiska komputerowe, które funkcjonują w szkole od grudnia 2005 roku. Otrzymaliśmy je w ramach projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu. Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego. Komputeryzacja biblioteki to nowe możliwości dla uczniów i nauczycieli. Realizowane są one poprzez: wykorzystanie systemu komputerowego jako środka dydaktycznego zajęciach bibliotecznych i przedmiotowych, pisanie zadań domowych i referatów, pogłębianie własnych zainteresowań i pasji, wyrównanie różnic w dostępie do informacji, wdrażanie do samodzielnego poszukiwania i zdobywania potrzebnych informacji.

najnowsze zdjęcia

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie