XIII POWIATOWY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ I NAJCIEKAWSZĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ

W dniu 12.12.2019r. w świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Sochaczewie odbyło się podsumowanie  XIII Powiatowego Międzyświetlicowego Konkursu na „Najładniejszą  i najciekawszą ozdobę choinkową”.

„Świetliczaki” ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sochaczewie pod kierunkiem p. Justyny Wrzesińskiej – Nowak, p. Jolanty Fiedukowskiej i p. Heleny Pukosz  przystąpiłydo udziału w tym konkursie.

Komisja oceniająca prace, brała pod uwagę: tematykę, oryginalność, funkcjonalność, estetykę i samodzielność wykonania oraz dobór i wykorzystanie materiałów.

Pierwsze miejsce przyznano - Marcelowi Ćwiek uczniowi kl. 1b – pod opieką p. Justyny Wrzesińskiej- Nowak. Zwycięzca otrzymał nagrodę rzeczową.

Serdeczne gratulacje i podziękowania wszystkim uczniom: Marcelowi Ćwiek i Michałowi Werłaty z kl. I b oraz Zuzannie Mleczarek z kl. II c  za udział w konkursie.

23.12.2019